info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

vitaminë B3

Showing all 15 results

Ofertë!
-25%

Jowaé Concentré Jeunesse Anti-Taches

Serum me efekt anti-rrudhë dhe trajtues kundër njollave të errëta. 30 ml
3,770.00 L 2,827.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Essentials Alpine White Brightening Overnight Mask

Maskë me efekt zbardhues, ushqyes dhe antioksidues, e përshtatshme për përdorim gjatë natës. 50 ml
5,700.00 L 4,845.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Essentials Alpine White Brightening Eye Contour Cream

Përkujdesje hidratuese me efekt zbardhues, formuluar specifikisht për zonën rreth syve. 15 ml
4,550.00 L 3,867.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Essentials Alpine White Brightening Day Cream SPF 15

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë, zbardhues dhe mbrojtës. 50 ml
5,350.00 L 4,547.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar Ultra Concentrated Serum

Serum trajtues specifik për lëkurë të yndyrshme dhe problematike. 30ml
4,800.00 L 4,080.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Toleriane Sensitive Le Teint Crème Light

Përkujdesje hidratuese e pasur me prebiotikë dhe pigment natyral. Formuluar për lëkurë të ndjeshme. 40ml
2,975.00 L 2,528.75 L -15%
Shtoje në shportë

Toskani Radiance Ampoules

Set prej 15 ampulas me efekt zbardhues dhe unifikues të tonit të lëkurës
11,700.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Anti-Pollution Ampoules

Set prej 15 ampulash me efekt intensiv detoks dhe anti-moshë
11,700.00 L
Shtoje në shportë

Derma-E Brightening Cleanser

Pastrues për lëkurë me shenja hiperpigmentimi 175 ml
2,400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Korff Purifying Anti-Aging, Mattifying and Rebalancing Face Cream

Krem matifikues dhe anti-rrudhë për lëkurë të yndyrshme 50ml
5,400.00 L 4,860.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Energising Shampoo

Shampo kundër rënies së flokëve 200ml
2,050.00 L 1,742.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Slow Age Night Cream and Masque

Krem dhe maskë kundër shenjave të moshës Trajtim nate 50ml
5,460.00 L 4,641.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Rosaliac UV Light Anti Redness Moisturizer

Hidratues për lëkurë kuperoze normale në mikse 40ml
3,790.00 L 3,221.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Rosaliac Riche UV Anti-Redness Moisturizer

Hidratues për lëkurë kuperoze të thatë 40ml
3,790.00 L 3,221.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Lierac Lumiologie Day and Night Dark Spot Correction Double Concentrate

Trajtim dite dhe nate kundër njollave të errëta të lëkurës 30ml
6,590.00 L 4,942.50 L -25%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso