[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

lëkurë kuperoze

Showing 1–20 of 21 results

Canova Sensiven P22 Soothing Cream

Krem mbrojtës që redukton skuqjen e lëkurës së prekur nga rosacea. 50 ml
3,320.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Aesthetico Gel Couperose

Xhel hidratues dhe qetësues specifik për lëkurën e prirur nga skuqjes. 50 ml
2,770.00 L 2,216.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sensidiane AR Anti-redness Care

Krem hidratues për lëkurë kuperoze. 30 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë

NUK Termometer uji

Termometer i përshtatshëm për matjen e temperaturës së ujit, para dhe gjatë larjes së bebit
600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Antirougeurs Jour Crème Apaisante SPF 30

Trajtim hidratues dhe mbrojtës për lëkurë me tendencë skuqjeje (rosacea) 40ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Antirougeurs Jour Soin Unifiant SPF 30

Përkujdesje hidratuese, mbrojtëse dhe trajtuese për lëkurë me tendencë rosacea. Pigment natyral. 40 ml
3,100.00 L 2,480.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Sensibio H2O AR Eau Micellaire Demaquillante Anti-Rougeurs

Ujë mishelar pastrues, i formuluar duke respektuar lëkurën e ndjeshme, me tendencë të skuqet lehtësisht. 250ml
2,250.00 L 1,462.50 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Photoderm AR Crème Teintée SPF 50+

Përkujdesje hidratuese me faktor të lartë mbrojtës dhe pigment natyral. Formuluar për lëkura që kane tendencë të skuqen shpejt. 30ml
4,100.00 L 2,665.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Sensibio AR Soin Anti-Rougeurs

Hidratues intensiv dhe trajtues për lëkurë të ndjeshme dhe rosacea. 40ml
3,500.00 L 2,275.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sensidiane Mixte Soothing Emulsion

Emulsion hidratues për lëkurë të ndjeshme, normale dhe mikse 40 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sensidiane Legere Soothing Cream

Krem hidratues për lëkurë normale dhe të ndjeshme 40 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sensidiane Riche Soothing Cream

Krem hidratues për lëkura të thatë dhe të ndjeshme 40 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Couperose Expert Concentrate

Serum për lëkurë kuperoze 50 ml
6,100.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Couperose Cream

Krem për lëkurë kuperoze 50 ml
6,100.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Deliskin RS fluid cream Anti-Redness Normal to Combination Skin

Krem ushqyes për lëkurë kuperoze normale-mikse 40ml
3,070.00 L 2,456.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Smoothing Base Anti Redness

Bazë për make-up-in për lëkurë kuperoze 30ml
4,480.00 L 3,584.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Dermablend 3D Oil-Free

Fondotintë jovajore për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 30 ml
3,700.00 L 2,960.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Rosaliac UV Riche

Hidratues për lëkurë kuperoze të thatë 40ml
3,790.00 L 3,032.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Rosologie Redness Correction Neutralizing Cream

Krem për lëkurë kuperoze, korrigjues i skuqjes së lëkurës. 40ml
3,700.00 L 3,145.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Rosaliac Localised Anti-Redness Intensive Care

Fluid për lëkurë të ndjeshme dhe kuperoze 40 ml
3,680.00 L 2,944.00 L -20%
Shtoje në shportë