info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

SPF 15

Showing all 20 results

Ofertë!
-15%

Noreva Aquareva BB Cream Light SPF 15

BB Cream që hidraton, mbron dhe unifikon lëkurën. 40 ml
3,100.00 L 2,635.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Sun System Lotion SPF 15

Përkujdesje mbrojtëse për trupin me faktor 15. 100 ml
2,400.00 L 1,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials Alpine White Brightening Total Clarity Serum

Serum kundër njollave të errëta, me efekt zbardhues, anti-rrudhë, hidratues dhe mbrojtës. 30 ml
5,350.00 L 4,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Exclusive Cellular Day Cream SPF 15

Krem dite hidratues me efekt anti-rrudhë dhe faktor mbrojtës ndaj diellit për të gjitha tipet e lëkurës. 50 ml
7,980.00 L 6,384.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials Alpine White Brightening Day Cream SPF 15

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë, zbardhues dhe mbrojtës. 50 ml
5,350.00 L 4,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

ONAGRINE Global Expertise Fluide Anti-age SPF 15

Fluid me një kombinim të përbërësve anti-age me filtrat solarë që ridefinon linjat e fytyrës duke minimizuar rrudhat dhe shfaqjen e njollave të errëta 30 ml
5,400.00 L 4,590.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Maquillage Foundation Lifting Anti-Wrinkle Soothing Special Price – 30 Honey

Fondotintë me efekt lifting për lëkurë të ndjeshme 30ml
3,650.00 L 2,920.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Rilastil Maquillage Foundation Lifting Anti-Wrinkle Soothing Special Price – 40 Sand

Fondotintë me efekt lifting për lëkurë të ndjeshme 30ml
1,864.00 L2,920.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Rilastil Aqua Moisturizing Cream

Krem hidratues me SPF 15 i përshtatshëm për çdo lloj lëkure 50 ml
3,600.00 L 2,880.00 L -20%
Shtoje në shportë

Fillerina Day Cream Grade 3

Krem dite anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
8,163.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Upgrade Toning and Remodeling Day Cream SPF 15

Krem dite rimodelues dhe anti-rrudhë 50ml
7,840.00 L 6,272.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Lifting Day Cream Rich SPF 15

Krem dite anti-rrudhë me efekt lifting për lëkurë normale në të thatë 50ml
7,700.00 L 6,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Lifting Light Day Cream SPF 15

Krem dite anti-rrudhë me efekt lifting për lëkurë mikse 50ml
7,700.00 L 6,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Sun Secret Sun Lotion Protective and Anti-Age SPF 15

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit dhe anti-age 100ml
3,150.00 L 2,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Sun Secret Fluid Sun Cream Protective and Anti Age SPF15

Krem mbrojtës ndaj diellit anti-age për fytyrën 40ml
3,010.00 L 2,408.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Rosaliac Riche UV Anti-Redness Moisturizer

Hidratues për lëkurë kuperoze të thatë 40ml
3,790.00 L 3,032.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Rosaliac UV Light Anti Redness Moisturizer

Hidratues për lëkurë kuperoze normale në mikse 40ml
3,790.00 L 3,032.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Sunissime SPF 15 Energising Protective Body Milk Global Anti-Aging

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 15 hidratues dhe anti-age 150 ml
3,500.00 L 2,975.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Sunissime SPF 15 Energising Protective Fluid Global Anti-Aging

Fluid mbrojtës ndaj diellit SPF 15 hidratues dhe anti-age 40ml
4,500.00 L 3,825.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Couvrance Fluid Corrective Foundation SPF 20

Fondotintë fluide korrigjuese & njëtrajtësuese e ngjyrës së lëkurës 30 ml
3,200.00 L 2,560.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso