info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing all 17 results

Rilastil Maquillage Foundation Lifting Anti-Wrinkle Soothing Special Price – 30 Honey

Fondotintë me efekt lifting për lëkurë të ndjeshme 30ml
3,650.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Rilastil Maquillage Foundation Lifting Anti-Wrinkle Soothing Special Price – 40 Sand

Fondotintë me efekt lifting për lëkurë të ndjeshme 30ml
2,097.00 L3,285.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Rilastil Aqua Moisturizing Cream

Krem hidratues me SPF 15 i përshtatshëm për çdo lloj lëkure 50 ml
3,600.00 L 3,240.00 L -10%
Shtoje në shportë

Fillerina Day Cream Grade 3

Krem dite anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
8,154.00 L
Shtoje në shportë

Fillerina Day Cream Grade 2

Krem dite anti-rrudhë për fytyrën dhe qafën 50 ml
6,979.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Korff Upgrade Toning and Remodeling Fluid SPF15

Emulsion rimodelues dhe anti-rrudhë për qafën dhe dekoltenë 50ml
7,840.00 L 7,056.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Korff Upgrade Toning and Remodeling Day Cream SPF 15

Krem dite rimodelues dhe anti-rrudhë 50ml
7,840.00 L 7,056.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Korff Lifting Day Cream Rich SPF 15

Krem dite anti-rrudhë me efekt lifting për lëkurë normale në të thatë 50ml
7,700.00 L 6,930.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Korff Lifting Light Day Cream SPF 15

Krem dite anti-rrudhë me efekt lifting për lëkurë mikse 50ml
7,700.00 L 6,930.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Sun Secret Sun Lotion Protective and Anti-Age SPF 15

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit dhe anti-age 100ml
3,150.00 L 2,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Sun Secret Fluid Sun Cream Protective and Anti Age SPF15

Krem mbrojtës ndaj diellit anti-age për fytyrën 40ml
3,010.00 L 2,408.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Rosaliac UV Light Anti Redness Moisturizer

Hidratues për lëkurë kuperoze normale në mikse 40ml
3,790.00 L 3,221.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Rosaliac Riche UV Anti-Redness Moisturizer

Hidratues për lëkurë kuperoze të thatë 40ml
3,790.00 L 3,221.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lierac Sunissime SPF 15 Energising Protective Body Milk Global Anti-Aging

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 15 hidratues dhe anti-age 150 ml
3,500.00 L 3,150.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lierac Sunissime SPF 15 Energising Protective Fluid Global Anti-Aging

Fluid mbrojtës ndaj diellit SPF 15 hidratues dhe anti-age 40ml
4,500.00 L 4,050.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lierac Anti Age Foundation Smoothing Fluid SPF 15

Krem-pudër për lëkurë normale në mikse 30ml
5,350.00 L 4,815.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Avene Couvrance Fluid Corrective Foundation SPF 15

Fondotintë fluide korrigjuese & njëtrajtësuese e ngjyrës së lëkurës 30 ml
2,560.00 L3,200.00 L
Përzgjidhni mundësi