info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Hydraphase Intense Light

Çmimi:4,000.00 L 3,400.00 L -15%

Krem hidratues me veprim intensiv për lëkurë normale dhe mikse
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Formulim i pasur me acid hialuronik. Hidraton intensivisht lëkurën dhe forcon lidhjet mes qelizave, duke mbajtur ujin në lëkurë.
I jep lëkurës butësi dhe elasticitet.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
Pa parabene.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në fytyrë dhe qafë.

Përbërësit

Aqua / water, hydrogenated polyisobutene , dimethicone , glycerin , alcohol denat. , polyethylene , peg-20 stearate , peg-100 stearate , carbomer , zinc gluconate , glyceryl stearate , isohexadecane , sodium hydroxide , disodium edta , copper sulfate , hydrolyzed hyaluronic acid , xanthan gum , pentylene glycol , polysorbate 80 , acrylamide/sodium acryloyldimethyltaurate copolymer , cetyl alcohol , caprylyl glycol , parfum / fragrance