info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Detox City Protection Day Serum SPF 40

Çmimi:6,560.00 L 4,920.00 L -25%

Serum dite detoksifikues me SPF 40
30ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Spf

Specific For

Përshkrimi

Emulsion ngjyrë rozë, që ofron mbrojtje ndaj rrezatimit UVA dhe atij UVB.
Formulimi krijon një shtresë në sipërfaqe të lëkurës, që e mbron atë nga radiacioni, ndotjet mjedisore dhe oksidimi.
Përmban:
-aloe vera dhe pantenol, me veti ushqyese;
-sherebelë dhe vitaminë E, me veti rigjeneruese dhe antioksiduese.
Mbron lëkurën nga plakja e parakohshme dhe i rikthen gjallërinë dhe shkëlqimin.
I përshtashëm për çdo lloj lëkure.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrën, qafën dhe zonën e dekoltesë të pastruara paraprakisht në mëngjes.

Përbërësit

Aqua (Water), Octocrylene, Diethylhexyl Carbonate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (nano), Butyl Methoxydibenzoylmethane, Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone, Glycerin , Ceteareth-25 , Ethylhexyl Methoxycinnamate, Aloe barbadensis Leaf Juice, Decyl Glucoside, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Caprylic/Capric Triglyceride, Salvia Sclarea (Clary) Oil, Mica, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, PEG-8, Propylene Glycol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, BHT, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Ascorbic Acid, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping