info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

serum

Showing 1–20 of 101 results

Neostrata Skin Active Cellular Restoration

Krem nate rigjenerues për lëkurën. 50 g
8,900.00 L
Shtoje në shportë

Neostrata Skin Active Tri-Therapy Lifting Serum

Serum anti-rrudhë i përqëndruar me Aminofil, Glukonolakton dhe Acid Hialuronik. 30 ml
10,000.00 L
Shtoje në shportë

Neostrata Clarify Mandelic Mattifying Serum

Serum anti-rrudhë, i cili minimizon poret & redukton yndyrën e tepërt në lëkurë. 30 ml
4,100.00 L
Shtoje në shportë

Neostrata Skin Active Firming Collagen Booster

Serum i cili nxit prodhimin e kolagjenit në lëkurë. 30 ml
8,580.00 L
Shtoje në shportë

Neostrata Correct Antioxidant Defense Serum

Serum i koncentruar me veprim antioksidues dhe anti-age, i cili mbron lëkurën nga stresi oksidativ. 30 ml
6,580.00 L
Shtoje në shportë

Neostrata Enlighten Illuminating Serum

Serum zbardhues i njollave të errëta të lëkurës. 30 ml
6,530.00 L
Shtoje në shportë

Neostrata Restore Reactive Neutralizing Serum

Serum i lehtë freskues, i cili eleminon skuqjen, përmirëson barrierën mbrojtëse të lëkurës dhe e qetëson atë nga mbindjeshmëria. 29 g
6,770.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Mineral 89 Probiotic Fractions

Serum riparues dhe rigjenerues me përmbajtje probiotikësh. 30 ml
4,600.00 L 3,910.00 L -15%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Pro Collagen Concentrate

Serum me përbërës aktivë të përqëndruar, i cili përmirëson dukshëm elasticitetin dhe tonicitetin e lëkurës dhe nxit sintezën e kolagjenit. 30ml
8,400.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Vitamin Infusion Serum

Serum i infuzuar me vitamina për një lëkurë të shëndetshme dhe plot shkëlqim. 30ml
6,800.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Cleanance Women Serum Correcteur

Serum trajtues, formuluar specifikisht për lëkurën adulte me imperfeksione dhe tendencë akneike. 30 ml
3,300.00 L 2,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène PhysioLift Sérum Lissant Repulpant

Përkujdesje hidratuese që ndihmon në parandalimin dhe trajtimin e shenjave të dukshme të moshës. 30ml
6,000.00 L 4,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Sérum Éclat

Serum me efekt hidratues për rikthimin e shkëlqimit natyral të lëkurës. 30 ml
4,200.00 L 3,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène DermAbsolu Serum Fondamental

Serum korrigjues i shenjave të moshës për fytyrën dhe qafën 30 ml
6,800.00 L 5,440.00 L -20%
Shtoje në shportë

BABÉ Concentrated Anti-Ageing Serum

Serum anti-rrudhe, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. 30 ml
5,200.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients Extra Help 20 Amino Acids

Përkujdesje intensive me efekt ristrukturues. 10 ml
6,938.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients Extra Help – 7 Hyaluronic Acids

Serum me përbërës aktivë të përqëndruar me efekt anti-rrudhë. 10 ml
6,938.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients 9 – Vitamin H & Azelaic Acid

Trajtim specifik për lëkurë të yndyrshme me imperfeksione dhe tendencë akneike. 10 ml
8,950.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients 10 – Centella &Hesperidin

Serum intensiv për zonën rreth syve, veprues ndaj rrudhave, rrathëve të zinj dhe qeseve poshtë syve. 10 ml
8,950.00 L
Shtoje në shportë

X-Ingredients 7-Panthenol & Bisabolol

Serum për lëkurë të ndjeshme me tendencë skuqjeje. 10 ml
8,950.00 L
Shtoje në shportë