info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

aloe vera

Showing 1–20 of 63 results

Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Sperience Essence Of The Mediterranean Cream

Krem hidratues për trupin. 200 ml
7,000.00 L 6,300.00 L -10%
Shtoje në shportë

Janssen Cosmetics Purifying Mask

Maskë pastruese specifike për lëkurë të yndyrshme. 75 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Canova Aloezinc 10% Soothing Spray

Spray qetësues, i rekomanduar për mbrojtjen e lëkurës delikate, të ndjeshme që është e prirur për acarim dhe skuqje. 100 ml
2,340.00 L
Shtoje në shportë

Canova Aloezinc 20 Soothing Cream

Krem qetësues i rekomanduar për mbrojtjen e lëkurës delikate, të ndjeshme që është e prirur për irritim dhe skuqje. 75 ml
2,250.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Aloe Vera Active Gel

Maskë hidratuese dhe qetësuese me aloe vera. 100 ml
2,830.00 L
Shtoje në shportë

Transita Forte

Suplement ushqimor që shton motilitetin (lëvizshmërinë) në traktin intestinal Kuti x 30 tableta
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Cleansing Wipes

Letra të lagura pastruese për bebe. Paketim 72 copë
260.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Natural Sensation Bath Shampoo

Shampo për bebe. 500 ml
1,030.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Vinosource-Hydra Gelée d’Eau de Raisin Hydratante

Përkujdesje hidratuese intensive në formë xheli. 50 ml
3,560.00 L 3,204.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Caudalie Lait Après-soleil Prolongateur de Bronzage

Locion pas diellit i cili hidraton lëkurën dhe intensifikon nxirjen. 400 ml
3,560.00 L 3,204.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Trudi Burrocacao Lipstick Idratamte

Trudi zbutës dhe hidratues për buzët 5.7 ml
400.00 L 340.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Trudi Sun Crema Solare Kids SPF 50

Trudi krem mbrojtës nga dielli për fëmijë me SPF 50+ 200 ml
1,580.00 L 1,264.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Health Aid Colonease

Suplement ushqimor që përmirëson traktin intestinal. 30 kapsula
2,059.80 L 1,853.82 L -10%
Shtoje në shportë

Guerriero GynoCare Intimate Detergent

Detergjent intim me pH 5.5 500 ml
894.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Bébé Peri-oral Care

Qetëson irritimet, riparon & rikthen rehatinë dhe elasticitetin në zonën peri-orale të foshnjës. 30 ml
1,350.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Bébé Moistuirizing Milk

Qumësht hidratues për lëkurën delikate të foshnjës. Për fytyrë & trup. 500 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Eva Medival

Krem xhel qetësues i zonës intime nga irritimet për shkaqe jo-patologjike. 50 ml
1,690.00 L
Shtoje në shportë

Eva Mycosis Intimate Wash

Detergjent intim për pastrimin e zonës gjenitale të jashtme gjatë fillimit të infeksioneve mykotike. 250 ml
1,780.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Angio Preventi Micellar Water

Ujë mishelar për pastrimin e fytyrës dhe zonës rreth syve. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme kuperoze. 500 ml
2,050.00 L 1,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Chamomile Bath

Locion qetësues për banjë, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të irrituar. 200 ml
1,545.00 L 1,236.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping