info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 67 results

Ofertë!
-15%

Now Chlorophyll Liquid

Suplement ushqimor me veprim detoks dhe përmirësues i aromës së gojë 473 ml
3,780.00 L 3,213.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Onovo Deep Cleanse

Suplement ushqimor për një lëkurë të shëndetshme dhe pa akne 60 kapsula
3,700.00 L 3,145.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Onovo Dr.K Fast Tea

Suplement ushqimor bimor që ndihmon në menaxhimin e peshës trupore 24 bustina çaji
2,470.00 L 2,099.50 L -15%
Shtoje në shportë

Pharmaluce S.r.l Bilirel

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e mëlçisë 30 tableta
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Arberia Vaj i Grurit te Zi

Vaj 100% natyral i farës së zezë (grurit të zi) 110 ml
1,000.00 L
Shtoje në shportë

Aconitum Liver Plus

Suplement ushqimor që mbështet funksionin e mëlçisë 30 kapsula
1,800.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura CalcoCyst Oral Solution

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e traktit urinar 250 ml
2,500.00 L 2,250.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura CalcoCyst Sachets

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e traktit urinar 30 bustina
3,000.00 L 2,700.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura CalcoCyst

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e traktit urinar 30 tableta
2,500.00 L 2,250.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Toskani Anti-pollution Peel Off Face Mask

Maskë që pastron lëkurën nga ndotësit ambjentalë 30 g
1,950.00 L 1,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Daily Care Essence

Solucion anti-age, për çdo tip lëkure 250 ml
2,660.00 L 2,128.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Doppelherz Aktiv Liver Complex

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e mëlçisë 30 kapsula
1,420.00 L 1,207.00 L -15%
Shtoje në shportë

Fitobios Drencell

Suplement ushqimor me veprim anti-celulit 30 tableta
3,544.00 L
Shtoje në shportë

Fitobios Lipecal

Suplement ushqimor që ndihmon në humbjen e peshës 30 tableta
3,446.10 L
Shtoje në shportë

Nesti Dante Luxury Black Soap

Sapun i zi me karbon vegjetal 250 g
610.00 L
Shtoje në shportë

Nesti Dante Luxury Gold Soap

Sapun vegjetal me fletë ari 250 g
560.00 L
Shtoje në shportë

Nesti Dante Sapone Philosophia Detox

Sapun natyral me aromë 250 g
490.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Novexpert Pink Clay Detox Mask

Maskë zbutëse dhe pastruese me argjilë rozë 75 ml
1,940.00 L 1,455.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Liver Refresh

Suplement ushqimor që mbështet funksionin normal të mëlçisë Kuti x 90 kapsula
3,250.00 L 2,762.50 L -15%
Shtoje në shportë

Salvia Detox çaj

Çaj me veti detoksifikuese 100 g
530.00 L
Shtoje në shportë