info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Mineral 89

Çmimi:4,000.00 L 3,400.00 L -15%

Serum me minerale hidratues dhe anti-age
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Formulim për aplikim të përditshëm.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure, por më specifik për lëkurë të thatë.
Kombinimi i ujit termal të pasur me 15 minerale me acidin hialuronik, i jep këtij formulimi vetinë që të mbrojë lëkurën nga agjentët e jashtëm dëmtues, nga stresi oksidativ, nga lodhja dhe ndotja.
Në sajë të acidit hialuronik e ushqen lëkurën dhe i jep asaj gjallëri dhe shkëlqim.
Absorbohet shpejt, nuk ngjit dhe nuk e yndyros lëkurën.
Pa parabene, pa parfum.
I testuar dermatologjikisht, i testuar për reaksione alergjike dhe në lëkurë të ndjeshme.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrën e pastruar paraprakisht, në mëngjes dhe në darkë.
Përhapet me lehtësi dhe pa ushtruar presion nga pjesa qëndrore e fytyrës drejt pjesëve anësore.
Mund të përdoret si bazë për make-up-in.

Përbërësit

AQUA / WATER / EAU •
PEG/PPG/POLYBUTYLENE GLYCOL-8/5/3 GLYCERIN • GLYCERIN • BUTYLENE GLYCOL • METHYL GLUCETH-20 • CARBOMER • SODIUM HYALURONATE • PHENOXYETHANOL • CAPRYLYL GLYCOL • CITRIC ACID • BIOSACCHARIDE GUM-1. Code F.I.L. : D201455/1