info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Liftactiv Supreme Night Anti-Rides

Çmimi:5,300.00 L 4,505.00 L -15%

Krem nate anti-rrudhë për lëkurë normale mikse
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Formulim që lufton shenjat e moshës, duke i zbehur ato.
Ushqen lëkurën, e bën më të tendosur dhe i jep shkëlqim.
Përmban:
-vitaminë C e cila ka veti antioksiduese;
-adenosinë dhe rhamnosë që ndihmojnë në pakësimin e rrudhave;
-Hepes, një molekulë me veti eksfoliuese që zbut lëkurën dhe njëtrajtëson ngjyrën e saj;
-ujë mineral Vichy të pasur me 15 minerale;
Dermatologjikisht i testuar.
I testuar për alergji dhe për lëkurë të ndjeshme.
Pa parabene.

Përdorimi

Aplikohet në darkë në zonën e fytyrës dhe qafës, të pastruar paraprakisht.

Përbërësit

AQUA / WATER •
GLYCERIN • RHAMNOSE
• PRUNUS ARMENIACA
KERNEL OIL / APRICOT
KERNEL OIL • CAPRYLIC
/CAPRIC TRIGLYCERIDE
PENTAERYTHRITYL
TETRAETHYLHEXANOATE
• CETYL ALCOHOL •
ZEA MAYS STARCH /
CORN STARCH •
BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER /SHEA BUTTER • PETROLATUM • GLYCERYL STEARATE • PENTYLENE GLYCOL • DIMETHICONE • PEG-40 STEARATE • CERA ALBA / BEESWAX • HYDROXYETHYLPIPERAZINE ETHANE SULFONIC ACID • STEARYL ALCOHOL • SORBITAN TRISTEARATE • DIMETHICONOL • TRIETHANOLAMINE • MYRISTYL ALCOHOL • PHENOXYETHANOL • ADENOSINE • MAGNESIUM ASCORBYL PHOSPHATE • ASCORBYL GLUCOSIDE • POLOXAMER 338 • CAPRYLYL GLYCOL • XANTHAN GUM • PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE • PARFUM/FRAGRANCE • B43840/1