info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Teoxane Advanced Prefecting Shield

Çmimi:12,600.00 L 10,710.00 L -15%

Krem hidratues dhe mbrojtës me ngjyrë SPF 30
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

Spf

Specific For

Përshkrimi

Ky produkt është ideal për të mbrojtur dhe trajtuar lëkurën në mënyrë perfekte me një hap të vetëm.
Kombinimi i RHA®, një formë e acidit hialuronik e prodhuar nëpërmjet një proçesi të patentuar, përbërësve aktivë anti-moshë dhe përzierjes së disa antioksidantëve së bashku, parandalon dhe korrigjon shenjat e dukshme në lëkurë, të krijuara nga mosha dhe lodhja.
I projektuar specifikisht për të përmirësuar mbrojtjen nga faktorët mjedisorë (rrezet UV dhe ndotja) përforcon mbrojtjen nga radikalet e lira. Formula e tij me ngjyrë rrit shkëlqimin e të gjitha toneve të lëkurës, duke i dhënë asaj një ngjyrë unike dhe të përsosur.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes në fytyrë dhe qafë.
I përshtatshëm edhe si bazë make-up-i dhe gjithashtu si plotësues për trajtimin profesional estetik.

Përbërësit

AQUA, DIISOPROPYL SEBACATE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, GLYCERIN, METHYLENE BIS-BENZOTRIAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL [NANO], BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, METHYLPROPANEDIOL, PHENYLBENZIMIDAZOLE SULFONIC ACID , CETEARYL ALCOHOL, PHOSPHATE BUFFERED S A L I N E , HDI/TRIMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER, BUTYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, GLYCERYL STEARATE, DECYL GLUCOSIDE, ISODECYL NEOPENTANOATE, LAURYL LACTATE, CARBOMER, CETETH-10 PHOSPHATE, DICETYL PHOSPHATE , CHLORPHENESIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ARGININE , ACRYLATES/C10-30 ALKYLACRYLATE CROSSPOLYMER, PARFUM (FRAGRANCE) , CI 77492 (IRON OXIDES), CAPRYLHYDROXAMIC ACID, DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE, DISODIUM EDTA, THIOCTIC ACID , C12-13 ALKYL GLYCERYL HYROLYZED HYALURONATE, DECARBOXY CARNOSINE HCL, O-CYMEN-5-OL, SODIUM PCA, SILICA, SODIUM LACTATE, PROPYLENE GLYCOL, CI77491 (IRON OXIDES), DISODIUM ACETYL GLUCOSAMINE PHOSPHATE, SODIUM HYALURONATE CROSS – POLYMER-2, XANTHAN GUM, POLYSORBATE 20, BHT, LECITHIN, GLUTATHIONE, ALCOHOL DENAT., PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, POLYQUATERNIUM-7, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7, PYRIDOXINE HCL, ACETYL CYSTEINE, LYSINE HCL, VALINE, ISOLEUCINE, LEUCINE, THREONINE, GLYCINE, ZINC ACETATE, PROLINE, COPPER SULFATE.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping