info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Teoxane RHA Serum Regenerative Skin Concentrate

Çmimi:16,600.00 L 14,110.00 L -15%

Serum i përqendruar anti-rrudhë për përmirësimin e lëkurës së dehidratuar të lodhur e me rrudha
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Serum me përqendrim të lartë të teknologjisë unike RHA®, një formë e acidit hialuronik e prodhuar nëpërmjet një proçesi të patentuar.
I lehtë dhe praktik, RHA® Serum përmban një kombinim të fuqishëm të antioksidantëve dhe përbërësve anti-rrudhë që dukshëm transformojnë lëkurën për 14 ditë.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
Pas 14 ditësh përdorim, lëkura është më e zbutur dhe më tonifikuar, duket më e ndritshme dhe dukshëm e hidratuar.

Përdorimi

Aplikoni 2-3 doza në fytyrë dhe qafë të pastruar paraprakisht, një ose dy herë në ditë, për të ndihmuar në forcimin e matricës së lëkurës dhe për të përmirësuar dhe ruajtur hidratimin e saj.
RHA® Serum mund të përdoret edhe si pjesë e proçedurave estetike profesionale.

Përbërësit

AQUA , DIGLYCERIN, PROPANEDIOL, GLYCERIN, PHOSPHATE BUFFERED SALINE, PENTYLENE GLYCOL, IMPERATA CYLINDRICA ROOT EXTRACT, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, SODIUM POLYACRYLATE STARCH, PPG-26-BUTETH-26, CHLORPHENESIN, SODIUM HYALURONATE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PARFUM (FRAGRANCE), TAMARINDUS INDICA SEED GUM, O-CYMEN-5-OL, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER-2, DISODIUM ACETYL GLUCOSAMINE PHOSPHATE, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, CAPRYLYL GLYCOL, CARBOMER, ALTEROMONAS FERMENT EXTRACT, PHENETHYL ALCOHOL, SODIUM CITRATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CITRIC ACID, BIOTIN, GLUTATHIONE, PYRIDOXINE HCL, THIOCTIC ACID, ACETYL CYSTEINE, LYSINE HYDROCHLORIDE, VALINE, ISOLEUCINE, LEUCINE, THREONINE, ARGININE, GLYCINE, ZINC ACETATE, PROLINE, COPPER SULFATE.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping