info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Teoxane

Showing all 9 results

Ofertë!
-15%

Teoxane Radiant Night Peel

Trajtim nate me efekt intensiv eksfoljues 40 ml
8,120.00 L 6,902.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Teoxane Recover Complexion SPF 50

Mbulues kremoz mbrojtës ndaj diellit me efekt të dyfishtë, anti-rrudhë dhe make-up. 7.5g
7,700.00 L 6,545.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Teoxane RHA Serum Regenerative Skin Concentrate

Serum i përqendruar anti-rrudhë për përmirësimin e lëkurës së dehidratuar të lodhur e me rrudha 30 ml
16,600.00 L 14,110.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Teoxane RHA Micellar Solution Face & Eye

Solucion micelar për pastrimin e lëkurës 200 ml
3,360.00 L 2,856.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Teoxane Perfect Skin Refiner Cream

Trajtim i butë eksfoliues me veprim efektiv gjatë mbrëmjes për rigjenerimin e qelizave të lëkurës 50 ml
12,880.00 L 10,948.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Teoxane Advanced Filler Derma-Restructuring Anti-wrinkle Cream Dry Skin

Krem ​​anti-rrudhë për rivitalizim të lëkurës së thatë 50 ml
12,880.00 L 10,948.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Teoxane Advanced Filler Derma-Restructuring Anti-wrinkle Cream Normal to Combination Skin

Krem ​​anti-rrudhë për rivitalizim të lëkurës normale & mikse 50 ml
12,880.00 L 10,948.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Teoxane Advanced Prefecting Shield

Krem hidratues dhe mbrojtës me ngjyrë SPF 30 50 ml
12,600.00 L 10,710.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Teoxane Deep Repair Balm

Balsam qetësues dhe riparues për lëkurë të thatë e shumë të thatë 30 ml
5,320.00 L 4,522.00 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping