info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Teoxane RII Eyes Contour wrinkles

Çmimi:9,100.00 L 7,735.00 L -15%

Krem delikat për sytë anti-rrudhë kundër rrathëve dhe qeskave në zonën rreth syve
15ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Një zgjidhje e avancuar, që përthithet shpejt dhe vepron dukshëm në zonën e syve. E formuluar posaçërisht për konturin e syrit delikat, kremi me nuancë neutrale dhe me shkëlqim, do të ndihmojë në përmirësimin e rrathëve të errët, qeskave dhe pamjes së syve të lodhur.

Përdorimi

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, R [II] Eye Contour mund të përdoret në mëngjes dhe në mbrëmje.
Duke përdorur presion të lehtë, kaloni aplikatorin në zonën e syve. Pas kësaj, masazhoni butësisht derisa produkti i aplikuar të përthithet plotësisht.

Përbërësit

AQUA, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOëER) SEED OIL, GLYCERIN, PROPANEDIOL, BUTYLENE GLYCOL, DIMETHICONE, POLYETHYLENE, MYRISTYL ALCOHOL, TRIETHYLHEXANOIN, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, OLEIC/LINOLEIC/LINOLENIC POLYGLYCERIDES, HEXYLDECANOL, HEXYLDECYL LAURATE, PROPYLENE GLYCOL, PEG-75 STEARATE, BENZYL ALCOHOL, CETETH-20, STEARETH-20, CYCLOPENTASILOXANE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CHLORPHENESIN, XANTHAN GUM, PARFUM (FRAGRANCE), GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) STEROLS, DIPROPYLENE GLYCOL, ALLANTOIN, DISODIUM EDTA, PHOSPHATE BUFFERED SALINE, PEG-8, SALICYLIC ACID, HEXYL LAURATE, SODIUM HYDROXIDE, DIPHENYL DIMETHICONE, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, TOCOPHEROL, ETHYLENE BRASSYLATE, ARNICA MONTANA FLOëER EXTRACT, SORBIC ACID, CETEARYL ALCOHOL, ASCORBYL PALMITATE, HELICHRYSUM ARENARIUM FLOëER EXTRACT, GERANIOL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER-2, ASCORBIC ACID, CITRIC ACID, DEXTRAN, PALMITOYL TRIPEPTIDE-8, BHT

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping