info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Teoxane Radiant Night Peel

Çmimi:8,120.00 L 6,902.00 L -15%

Trajtim nate me efekt intensiv eksfoljues
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Trajtim intensiv për të përmirësuar pamjen e lëkurës.
Me përmbajtje të acid glikolik 15% dhe teknologjisë RHA® një formë e acidit hialuronik e prodhuar nëpërmjet një proçesi të patentuar, ky trajtim peeling profesional do të përtërijë ngjyrën e lëkurës suaj, teksa përmirëson parregullsitë nga pigmentimi.
Lëkura do të duket e njëtrajtshme dhe me shkëlqim natyral.
Për më tëpër ky produkt redukton pamjen e rrudhëzave dhe rrudhave.

Përdorimi

Aplikoni një shtresë të hollë në lëkurën e pastruar në darkë, duke shmangur sytë dhe konturin e buzëve. Aplikoni trajtimin çdo natë për 21 netë.
Radiant Night Peel këshillohet të përdoret si trajtim 21 ditor 2 herë në vit.
Për një rezultat më të mirë, rekomandohet të ndiqni programin Radiant Night Peel 2 deri në 4 herë në vit, duke ndarë trajtimet me 3 muaj dhe duke shmangur periudhën e verës.

Përbërësit

AQUA , GLYCOLIC ACID, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, SODIUM HYDROXIDE, ISONONYL ISONONANOATE, COCO-CAPRYLATE, DIMETHICONE, ARACHIDYL ALCOHOL, GLYCOL PALMITATE, BEHENYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, PENTYLENE GLYCOL, SORBITAN STEARATE, BUTYLENE GLYCOL, ARACHIDYL GLUCOSIDE, POLYACRYLATE-13, ALLANTOIN, CHLORPHENESIN, POLYISOBUTENE, BISABOLOL, TOCOPHERYL ACETATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PARFUM (FRAGRANCE), PHOSPHATE BUFFERED SALINE, DISODIUM EDTA, POLYSORBATE 20, SORBITAN ISOSTEARATE, SODIUM HYALURONATE, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER-2, DEXTRAN, PALMITOYL TRIPEPTIDE-8, SODIUM NITRATE.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping