info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Skincode Intensive Moisturising Emulsion SPF 10

Çmimi:4,350.00 L

Krem hidratues për lëkura normale & mikse

50ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

, ,

Spf

Specific For

Përshkrimi

Emulsion i lehtë, jo i yndyrshëm, i formuluar për të ruajtur nivelin optimal të hidratimit të lëkurës, gjatë gjithë ditës. I pasuruar me antioksidantë, mbron në mënyrë efektive lëkurën nga efektet e dëmshme të faktorëve të mjedisit. Përmban  CM-Glucan, një përbërës me veti rigjeneruese që ndikon në luftën kundër shenjave të para të plakjes së lëkurës. Pa ruajtës artificialë, aromatizues, ngjyrues ose derivate shtazore. Dermatologjikisht i testuar.

Përdorimi

Në mëngjes, apliko në lëkurë të pastër, në fytyrë dhe qafë, me lëvizje rrethore deri në përthithje të plotë. Mënjano zonën rreth syve.

Përbërësit

CM-Glucan, vitaminë C, vitaminë E, ekstrakt i Aloe Vera, filtra UV.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping