info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Skincode 24h Cell Energiser Cream

Çmimi:4,750.00 L 4,037.50 L -15%

Krem  antirrudhë për lëkurë normale & të thatë

50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Specific For

Action

, ,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Krem i lehtë dhe i mëndafshtë i ideuar për lëkurë sensitive. Formulimi unik përmban përqëndrim të lartë të CM-Glucan, i njohur për vetitë stimuluese të procesit të rigjenerimit qelizor dhe mekanizmit mbrojtës të lëkurës.

Vepron duke zbehur rrudhat dhe duke kundërshtuar shenjat e dukshme të plakjes së parakohshme të lëkurës.

Pa ruajtës artificialë, aromatizues, ngjyrues ose derivate shtazore. Dermatologjikisht i testuar.

Përdorimi

Në mëngjes dhe në darkë, apliko mbi fytyrë dhe qafë pas aplikimit të serumit Skincode.

Mënjano zonën rreth syve.

Përbërësit kryesorë aktivë

CM-Glucan, niseshte orizi, vitaminë C & E.