info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Skincode Purifying Cleansing Gel

Çmimi:2,200.00 L4,400.00 L

Larës për lëkurë të kombinuar & të yndyrshme

 

Spastroje


Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Masa

125 ml, 380 ml

Përshkrimi

Ky gel pastrues heq make-up-in, qelizat e vdekura dhe papastërtitë, ndërkohë që rregullon yndyrën sipërfaqësore dhe ruan balancën natyrale të lëkurës duke lënë pas një pamje të pastër mat. Pa koservues artificialë, aromatizues, ngjyrues ose derivate shtazore. Dermatologjikisht i testuar.

Përdorimi

Në mëngjes dhe në darkë, me një sasi të vogël xheli dhe së bashku me ujë te vakët masazho mbi fytyrë dhe dekolte me lëvizje rrethore. Shmang zonën rreth syve. Shpëlaje me ujë të vakët.

Përbërësit

CM-Glucan, Ekstrakte Hithre, Ekstrakt Kamomili,  Ekstrakte Kalendula, Ekstrakte Gjethe Rozmarine.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping