info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Hydrotenseur Moisturizing Cream Limited Edition

Çmimi:2,017.50 L4,162.50 L

Krem hidratues dhe antirrudhë për moshë mbi 40 vjeç

Spastroje


Informacion shtesë

Masa

30 ml, 50 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim me teksturë të lehtë, për lëkurë normale & të thatë.
Pakëson rrudhat, ushqen lëkurën, rrit tonicitetin dhe elasticitetin e saj.
Përmban acid hialuronik, i cili mbush rrudhat dhe rigjeneron lëkurën.
Ceramidet i japin kremit veti ushqyese, kurse vitaminat A, E dhe F veti antioksiduese.
Pas një sërë përdorimesh lëkura duket më e re, më kompakte dhe më uniforme.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar klinikisht.
Testuar për nikel, krom, mërkur, kobalt dhe paladium.
Jo komedogjenik.
Pa ngjyrues.
Pa parfum.
Pa parabenë.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurën e pastruar paraprakisht dhe masazhohet me lëvizje rrethore deri në absorbimin e plotë të tij.

Përbërësit

Aqua (Water) • Glycerin •
Cetearyl Alcohol • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil • Diethylhexyl Carbonate • Bis-PEG/PPG-16/16 PEG/PPG-16/16 Dimethicone • Oryza sativa (Rice) Bran Oil • Butyrospermum parkii (Shea) Butter • Glyceryl Stearate • PEG-100 Stearate • Sodium PCA • Ceramide NP • Ceramide AP • Ceramide EOP • Sodium Hyaluronate • Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables • Ceteareth-25 • Carbomer • Caprylic/Capric Triglyceride • Dimethicone • Tocopheryl Acetate • Retinyl Palmitate/Carrot Polypeptide • Sodium Lauroyl Lactylate • Oryzanol • Diglycerin • Urea • Ethyl Linolenate • Ethyl Oleate • Ethyl Linoleate • Hydrolyzed Rice Bran Protein • Sorbitol • Lysine • PCA • Arginine • Allantoin • Lactic Acid • Phytosphingosine • Cholesterol • Helianthus annuus (Sunflower) Seed Extract • Tocopherol • Xanthan Gum • Octyldodecanol • Hydrogenated Coco-glycerides • Phenoxyethanol • Chlorphenesin • o-cymen-5-ol • Ethylhexylglycerin • Disodium EDTA • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping