[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

ceramide

Showing 1–20 of 25 results

Ofertë!
-20%

Cerave PM Facial Moisturising Lotion

Locion hidratues për lëkurë normale dhe të thatë, specifik për përdorim në mbrëmje. 52 ml
2,270.00 L 1,816.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave Moisturising Lotion

Locion hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
1,520.00 L2,920.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Cerave SA Renewing Foot Cream

Krem hidratues me efekt eksfoljues për zonën e këmbëve. 88 ml
1,660.00 L 1,328.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave Moisturizing Cream

Krem hidratues specifik për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
960.00 L2,592.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Cerave Moisturizing Cream Set

Me blerjen e kremit hidratues specifik për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë, përfitohet falas larësi në trajtë miniprodukti.
1,360.00 L2,125.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Cerave Reparative Hand Cream

Krem ushqyes për duart.
1,040.00 L1,520.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Cerave Hydrating Cream-to-Foam Cleanser

Pastrues delikat në formë kremi shkumues për lëkurë normale dhe të thatë. Largon edhe makeup-in. 236 ml
2,300.00 L 1,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave Foaming Cleanser

Xhel pastrues për lëkurë normale në të kombinuar dhe të yndyrshme.
1,480.00 L2,320.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Cerave Hydrating Cleanser

Pastrues delikat në formë kremi larës për lëkurë normale dhe të thatë.
1,240.00 L1,648.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Cerave Hydrating Foaming Oil Cleanser

Pastrues delikat në formë vaji shkumues për lëkurë normale dhe shumë të thatë.
1,632.00 L2,000.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Cerave Micellar Cleansing Water

Ujë mishelar pastrues për fytyrën dhe sytë. 295 ml
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Ami’s Beauty Anti-Age Lifting Cream

Krem hidratues me efekt antirrudhë të fuqishëm. 50 ml
6,400.00 L 5,440.00 L -15%
Shtoje në shportë

Froika Sensitive Cream SPF 15

Përkujdesje hidratuese specifike për lëkurë të ndjeshme, me mbrojtje të ulët ndaj rrezatimit diellor. 40 ml
1,950.00 L
Shtoje në shportë

Froika Sensitive Cream Rich

Përkujdesje hidratuese specifike për lëkurë të ndjeshme, normale dhe të thatë. 40 ml
1,950.00 L
Shtoje në shportë

Froika Sensitive A-R Cream

Përkujdesje hidratuese dhe qetësuese për lëkurë shumë të ndjeshme, me tendencë rosacea. 40 ml
2,160.00 L
Shtoje në shportë

Froika Sensitive Cream Light

Përkujdesje hidratuese për lëkurë të ndjeshme, normale dhe mikse. 40 ml
2,160.00 L
Shtoje në shportë

Froika Sensitive Foaming Gel

Pastrues i butë për lëkurë të ndjeshme dhe intolerante. 200 ml
1,620.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Cetaphil Pro Restoraderm Body Moisturizer

Locion zbutës dhe hidratues për trupin, i përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë, të ndjeshme dhe që shoqërohet me kruarje. 295 ml
2,400.00 L 1,680.00 L -30%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Timeless Revitalizing Cream

Krem hidratues me efekt anti-rrudhë dhe përbërës me origjinë bimore. 50ml
9,800.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Hydro Active Moisturizer

Krem hidratues për lëkurë të thatë 50 ml
5,300.00 L
Shtoje në shportë