info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

vitaminë F

Showing all 11 results

DR.Grandel Elements of Nature Hydro Soft

Krem hidratues me vitaminë F dhe aloe vera, përshtatur për lëkurë të dehidratuar. 50ml
5,300.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Proteoglycans FC Plus

Set prej 20 ampulash me efekt anti-oksidant, zbutës dhe riparues
11,700.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Moisture Balance Night Cream

Krem nate me veprim hidratues dhe anti-age 50 ml
7,200.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Radiant See Radiant Intense Cream

Krem ushqyes dhe anti-rrudhë për lëkurë të maturuar 50 ml
12,600.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 SOS Skin relief cream

Krem për lëkurë të thatë & të irrituar 150 ml
4,800.00 L
Shtoje në shportë

Minus 417 Radiant see immediate miracle beauty sleeping cream

Krem nate anti-rrudhë për të gjitha llojet e lëkurës 50 ml
12,600.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Elements of Nature Nutra Rich

Esencë vajore me efekt rigjenerues për lëkurë të ndjeshme 30 ml
4,700.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Aqua Normalizing Fluid

Emulsion hidratues për lëkurë të yndyrshme 50 ml
3,850.00 L 3,465.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Hydrotenseur Moisturizing Fluid

Emulsion hidratues dhe antirrudhë për moshë mbi 40 vjeç 50ml
5,550.00 L 4,995.00 L -10%
Shtoje në shportë

Rilastil Elasticizing Oil

Vaj ushqyes rrit elasticitetin e lëkurës 80 ml
1,250.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Esseline Crema Anti-Age Formula Lifting

Krem për fytyrën me veti anti-moshë dhe efekt lifting 50 ml
8,750.00 L 7,000.00 L -20%
Shtoje në shportë