info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Bergasol Expert SPF 50+BB Creme Claire

Çmimi:2,700.00 L 2,295.00 L -15%

Krem mbrojtës nga dielli me SPF 50+ me ngjyrë natyrale
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

40 ml

Nuanca

ngjyrë natyrale

Brand

Formulation

Skin Type

,

Specific For

,

Action

Suitable For

Spf

Përshkrimi

Pigmente natyrale.
Mbrojtje shumë e lartë.
Mbrojtje e përforcuar kundër dëmtimit të diellit falë përbërësve aktivë revolucionarë.
Veprim anti-plakje dhe anti-oksidues.
Testuar nën kontrollin dermatologjik.

 

Përdorimi

Aplikohet 30 minuta para ekspozimit në diell.
Rekomandohet të përsëritet aplikimi çdo dy orë.

Përbërësit
AQUA (WATER), CYCLOPENTASILOXANE, TITANIUM DIOXIDE [nano], ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CI 77891, ZINC OXIDE [nano], PROPANEDIOL, POLYSILICONE-15, DIMETHICONE, CETYL PEG / ALXYCINNAMATE, DISHONECT / PPG / PPINECTHICONE / PPINECTHICONE / PPINECTH / PPG / PPG / PPG / PPG-10 -PEG / PPG-14/14 DIMETHICONE, TOCOPHERYL ACETATE, PICEA ABIES WOOD EXTRACT, OENOTHERA BIENNIS (EVENING PRIMROSE) OIL, STEARIC ACID, CI 77492, MAGNESIUM SULPHATE, PERFUME (FRAGRANCE), CAPRYLYL PROYLENECOLENECOLONATE, CARBODITE, CAPRYLYL PROYLENECOLONATE, SULPHATE , CI 77491, Potassium sorbate, chlorphenesin, DISODIUM EDTA, CI 77499, SODIUM pOLYACRYLATE, XANTHAN GUM, GLYCERIN, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, Dimethiconol, disodium stearoyl glutamate, PHENOXYETHANOL, BIS-ETHYLHEXYL HYDROXYDIMETHOXY benzylmalonate, ETHYLHEXYLGLYCERIN, BHT, Acetyl Hexapeptide-1, DEXTRAN , PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE,TRIISOPROPANOLAMINE