info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Sensidiane Legere Soothing Cream

Çmimi:2,700.00 L 2,295.00 L -15%

Krem hidratues për lëkurë normale dhe të ndjeshme
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

40 ml

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Krem Legere i siguron lëkurës sensitive qetësim të menjëhershëm nga skuqja apo irritimi, hidratim të thellë dhe ushqyerje esenciale.
I përqëndruar në NeutrazenTM Pro, ky trajtim rregullon në mënyrë të qëndrueshme ndjeshmërinë e lëkurës sensitive.

Zbut, hidraton dhe mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm.
Teksturë e lehtë që depërton shpejt në lëkurë dhe mund të përdoret dhe si bazë make-up.

Jo komedogjenik.

Përdorimi

Pastroje lëkurën në mëngjes me ujin micellar, më pas apliko kremin sensidiane legere.

Përbërësit

AQUA (WATER), isononyl isononanoate, GLYCERIN, SQUALANE, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, C20-22 ALCOHOLS, CETEARYL ALCOHOL, PENTYLENE GLYCOL, cetyl alcohol, methyl propanediol, hydroxyethyl acrylate / sodium acryloyldimethyltaurate copolymer, butylene glycol, DILINOLEIC ACID / PROPANEDIOL COPOLYMER , ETHYLHEXYLGLYCERIN, chlorphenesin, SODIUM HYDROXIDE, phytosteryl SUNFLOWERSEEDATE, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, ALLANTOIN, DISODIUM EDTA, Ficus carica (FIG) FRUIT EXTRACT, LACTIC ACID, HYDROGENATED VEGETABLE GLYCERIDES, POLYSORBATE 60, SORBITAN iSOSTEARATE, SODIUM bENZOATE, Xanthan Gum, Potassium sorbate, DEXTRAN , PALMITOYL TRIPEPTIDE-8.