[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

me aromë

Showing 1–20 of 41 results

Ofertë!
-15%

Noreva Sensidiane AR CC Cream Light SPF 30

Krem korrigjues, unifikues i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, të prirur ndaj rosacea. 40 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Bergasol Expert Fluid Cream SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit, ideal për lëkurë mikse & të yndyrshme. 50 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab City Guard Anti-Pollution Day Cream SPF 50

Krem që ofron mbrojtje maksimale ndaj rrezatimit diellor, faktorëve mjedisorë dëmtues dhe rrezatimit blu 40 ml
4,750.00 L 3,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Daily Sunscreen Cream SPF 50

Krem që i ofron lëkurës mbrojtje maksimale nga rrezatimi diellor 50 ml
2,890.00 L 2,312.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Daily Sunscreen Cream SPF 50 Tinted

Krem me ngjyrë që ofron mbrojtje maksimale ndaj rrezatimit diellor Lëkurë normale dhe e thatë 50 ml
2,890.00 L 2,312.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Daily Sunscreen Gel Cream SPF 50

Xhel krem për lëkurë të yndyrshme, për një mbrojtje maksimale ndaj rrezatimit diellor 50 ml
2,890.00 L 2,312.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-40%

Frezyderm Sun Screen Velvet SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit, i përshtatshëm për çdo lloj lëkurë. 50 ml
2,800.00 L 1,680.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Korff Sun Secret AIR SPF 30 Ultralight Face Fluid

Fluid i lehtë për fytyrën me mbrojtje të lartë ndaj diellit. 50 ml
3,460.00 L 2,076.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Korff Sun Secret Fluido Viso Effetto Matt SPF 30

Fluid i lehtë për fytyrën me mbrojtje të lartë ndaj diellit, efekt mat dhe anti-rrudhë. 50 ml
3,460.00 L 2,076.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Korff Sun Secret AIR SPF 50+ Ultralight Face Fluid

Fluid i lehtë për fytyrën me mbrojtje shumë të lartë ndaj diellit. 50 ml
3,780.00 L 2,268.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Frezyderm Sun Screen Color Velvet SPF 50+

Përkujdesje hidratuese me faktor të lartë mbrojtës dhe pigment natyral. 50 ml
2,800.00 L 1,680.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Antirougeurs Jour Crème Apaisante SPF 30

Trajtim hidratues dhe mbrojtës për lëkurë me tendencë skuqjeje (rosacea) 40ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Hydronourishing Cream SPF 20

Krem hidratues për fytyrën me mbrojtje mesatare nga dielli, i përshtatshëm për lëkurë të thatë. 50 ml
4,092.00 L 2,046.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Capital Soleil UV-Age Daily SPF 50+ Tinted

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit dhe korrigjuese e shenjave të moshës. Formuluar për lëkurë të ndjeshme. Pigment natyral. 40ml
3,100.00 L 2,480.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Sun Spray solaire visage et corps SPF 50

Qumësht me faktor të lartë mbrojtës për trupin dhe fytyrën 150 ml
4,000.00 L 2,800.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Sun Fluide Léger Haute Protection SPF 50

Fluid me faktor të lartë mbrojtës për fytyrën 50 ml
2,900.00 L 2,030.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Sun Crème Delicieuse Visage spf 30

Krem me faktor të mesëm mbrojtës për fytyrën me efekt anti-moshë 50 ml
2,700.00 L 1,890.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Sun Delicious Lotion for Face and Body SPF 30

Locion me faktor të mesëm mbrojtës për trupin dhe fytyrën 150 ml
3,400.00 L 2,380.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Sun Huile Bronzante spf 10 Face and Body

Vaj nxirës me mbrojtje të ulët për fytyrë dhe trup 150 ml
3,200.00 L 2,240.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Bergasol Expert Cream Invisible Finish SPF 30

Mbrojtës nga dielli me SPF 30 pa filtra kimikë për lëkurë të ndjeshme. 40 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë