info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Iklen Spf 50+

Çmimi:4,700.00 L 3,995.00 L -15%

Krem mbrojtës ndaj diellit me SPF 50+ i krijuar posaçërisht për lëkurën me tendencë për njolla kafe
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

30 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

, ,

Suitable For

,

Spf

Përshkrimi

Formulë multiaktive e cila mbron lëkurën nga rrezet e diellit UVA/UVB, pa lënë pamje të bardhë në lëkurë.
Mbron fytyrën nga fotoplakja duke trajtuar dhe rrudhat fine.

Nëse ju shqetësojnë njollat kafe Iklen është zgjedhja perfekte.
I pasur me kompleksin e patentuar Sophora alfa centaureidine, e cila ndikon direkt në prodhimin e melaninës, duke reduktuar dhe parandaluar njollat kafe.

Pa parfum.
Pa paraben.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet 15 minuta përpara ekspozimit në diell. Ripërsërite në rast të një ekspozimi të zgjatur në diell dhe pas çdo banje ose aktiviteti sportiv.
Evito kontaktin me sytë