info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Noresun UV Protect Creme Minerale SPF 50

Çmimi:2,600.00 L 2,210.00 L -15%

Krem mbrojtës nga dielli me SPF 50+, pa filtra kimikë për lëkurë sensitive
40 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Masa

40 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

Suitable For

,

Spf

Përshkrimi

Noresun SPF 50+ është kremi ideal i përshtatur për lëkura të ndjeshme pasi nuk përmban filtra kimik.

Mbrojtje maksimale ndaj rrezeve UVA/UVB.
I pasur me vitaminë E, hidraton lëkurën duke e lënë atë të butë.
Mund të përdoret nga e gjithë familja, të rritur dhe fëmijë.

Pa filtra kimikë, pa parabenë, pa parfum.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikoje 30 minuta përpara ekspozimit në diell, dhe riaplikoje çdo dy orë në lëkurë.

Përbërësit

AQUA (WATER), TITANIUM DIOXIDE [nano], ETHYLHEXYL PALMITATE, ETHYLHEXYL STEARATE, ISOHEXADECANE, CYCLOPENTASILOXANE, DICAPRYLYL CARBONATE, PEG-30 DIPOLYHYDROXYYLYCARINYL, PYLENE, PYLENE, PYRENEY POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE, CETYL PEG / PPG-10/1 DIMETHICONE, HEXYL LAURATE, MAGNESIUM SULFATE, SODIUM CHLORIDE, CHLORPHENESIN, o-CYMEN-5-OL, TOCOPHEROL, GLYCINE SOYBEAN (SOYBEAN OIL)