info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 987 results

Salvia Dezinfektant Natyror kundër Mushkonjave

Locion që mbron nga pickimet e mushkonjave 100 ml
570.00 L
Shtoje në shportë

Salvia Vaj Dafine

Vaj dafine me ndikim pozitiv në rastet e ngjirjes së zërit 10 ml
1,060.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-35%

Bioderma Photoderm Lait Ultra SPF 50+

Qumësht hidratues që ofron mbrojtje shumë të lartë ndaj rrezatimit UVA dhe UVB 200 ml
5,500.00 L 3,575.00 L -35%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Physalis Echinacea Forte

Suplement ushqimor me Echinacea, që rrit imunitetin 100 ml
2,100.00 L 1,785.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin FluorKin Calcium Toothpaste

Pastë dhëmbësh me fluor dhe kalçium për fëmijë 75 ml/ 92 g
900.00 L 630.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Junior Toothbrush

Furçë dhëmbësh për fëmijë 6 deri në 12 vjeç 1 furçë
500.00 L 350.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Children Toothbrush

Furçë dhëmbësh për fëmijë 2 deri në 6 vjeç 1 furçë
500.00 L 350.00 L -30%
Shtoje në shportë

Humana HN Expert

Qumësht formulë për foshnje që vuajnë nga diarreja akute ose kronike 300 g
1,150.00 L
Shtoje në shportë

Humana Little Heroes 4

Qumësht formulë për fëmijë mbi 2 vjeç 650 g
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Humana Elektrolyt Banana/Fennel

Elektrolite dhe glukozë për hidratim dhe rikthim të balancës elektrolitike 12 bustina
1,000.00 L
Përzgjidhni mundësi

Humana Benelife D3 Forte

Suplement ushqimor me vitaminë D dhe DHA që nga lindja 15 ml
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Nutrileya Luma Tuss

Suplement ushqimor për mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes 200 ml
1,500.00 L
Shtoje në shportë

Nutrileya Nutridef Bambini

Suplement ushqimor që rrit imunitetin e fëmijëve tuaj 200 ml
1,850.00 L
Shtoje në shportë

Nutrileya Nutriregular Nauxen

Suplement ushqimor që pakëson të vjellat 20 tableta të përtypshme
1,470.00 L
Shtoje në shportë

Nutrileya Nutridef Flu Compresse

Suplement ushqimor për rrugët e frymëmarrjes dhe kollën 15 tableta që treten në gojë
1,250.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neo Kids Jelly Gummies

Arushë të përtypshëm me qumësht blete, për fëmijë mbi 3 vjeç 30 arushë të përtypshëm
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neo Kids Vitazinc Gummies

Arushë të përtypshëm me vitamina dhe zink, për fëmijë mbi 3 vjeç 30 arushë të përtypshëm
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neo Kids Probiotic Gummies

Arushë të përtypshëm me probiotikë për fëmijë mbi 3 vjeç 30 arushë të përtypshëm
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë

Neo Kids K2alcium+ Gummies

Arushë të përtypshëm me kalçium për kocka të forta dhe të shëndetshme 30 arushë të përtypshëm
2,000.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neo Kids Propolis+ Gummies

Arushë të përtypshëm me propolis për fëmijë mbi 3 vjeç 30 arushë të përtypshëm
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë