info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Showing 1–48 of 326 results

4U Pharma Babytol D3K

Vitaminë D3 dhe vitaminë K për fëmijë
30 kapsula

L1,764.90
Shto në shportë

A-Derma Exomega Lait Emollient

Qumësht zbutës për lëkurë të thatë dhe atopike
400 ml

L2,400.00
Lexo më shumë

Avene Trixera Nutrition Extra-rich Cleansing Bar

Pastrues i ngurtë pa përmbajtje sapuni për lëkurë të thatë

100 g

L900.00
Shto në shportë

Avene Trixera Nutrition Gel Nettoyant

Xhel zbutës e pastrues për lëkurë të ndjeshme të thatë e shumë të thatë

500ml

L2,700.00
Shto në shportë

Avene Trixera Nutrition lait nutri-fluid

Qumësht ushqyes & zbutës për lëkurë të ndjeshme e të thatë

400 ml

L3,200.00
Shto në shportë

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm

Balsam ushqyes për lëkurë të ndjeshme e të thatë

400 ml

L3,200.00
Shto në shportë

BiotradingProton DK 50 Drops

Vitaminë D3 dhe vitamminë K për fëmijë
15 ml

L1,010.00
Lexo më shumë

Buona Buonavit D3F Drops

Vitaminë D3 dhe fluor për fëmijë
12 ml

L1,193.00
Shto në shportë

BuonaBuonavit D3K Drops

Vitaminë D3 dhe vitaminë K për fëmijë
12ml

L1,500.00
Lexo më shumë

Doppelherz Kinder Multivitamin Shurup

Shurup me vitamina & minerale për rritjen dhe zhvillimin e fëmijëve

150 ml

L1,060.00
Lexo më shumë

Doppelherz System Omega 3 Family

Omega – 3 dhe vitamina për të gjithë familjen

250 ml

L2,125.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s Baby care kit

Dr. Brown’s set i përkujdesjes për fëmijë

L1,590.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s Bottle brush

Dr. Brown’s furcë pastruese e shisheve të biberonit

L760.00
Zgjidh opsionet

Dr. Brown’s Bottle brush

Dr. Brown’s furcë pastruese e shisheve të biberonit

L760.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s Breastmilk storage bags

Dr. Brown’s qese për ruajtjen e qumështit të gjirit.
Paketim me 25 copë.

L1,490.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s Daily diaper cream

Dr. Brown’s kremi i ndërrimit 118ml

L1,710.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s Deluxe bottle warmer

Dr. Brown’s ngrohës i shisheve të biberonit Deluxe

L7,860.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s Flexees ergonomic teether 3m+

Dr. Brown’s masazhues ergonomik për foshnje mbi 3 muajsh

L670.00
Zgjidh opsionet

Dr. Brown’s Hard spout insulated cup 12m+ 300ml

Dr. Brown’s gotë për fëmijë mbi 1 vjec e izoluar termikisht 300ml

L1,100.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s Infant feeding spoons 4m+

Dr. Brown’s lugë ushqimi për foshnje mbi 4 muajsh
Paketim me 2 copë

L520.00
Zgjidh opsionet

Dr. Brown’s Nutritive baby balm

Dr. Brown’s balsam ushqyes për foshnje 56gr

L1,930.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s Options plastic bottles narrow-neck 0m+ 2-pack

Dr. Brown’s Options set me dy shishe biberoni plastike me grykë të ngushtë 0m+ 250ml.

L2,080.00L2,100.00
Zgjidh opsionet

Dr. Brown’s Options plastic bottles narrow-neck 0m+ 3-pack

Dr. Brown’s Options paketim me tre shishe biberoni plastike, me grykë të ngushtë 0m+ 250 ml.

L2,780.00
Lexo më shumë

Dr. Brown’s Prevent glow-in-the-dark soother silicone 12m+

Dr. Brown’s Prevent biberonë silikon
që ndricojnë në errësirë për foshnje mbi 12 muajsh x 2 copë

L1,280.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s Replacement sterilizer tongs

Dr. Brown’s pinceta për kapjen e pajisjeve të bebit nga sterilizatori

L500.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s Replacement vent kit

Dr. Brown’s set zëvendësues për sistemin e ventilimit të shisheve Options

L700.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s Ridgees massaging teether 3m+

Dr. Brown’s masazhues për dhëmbët për foshnje mbi 3 muajsh

L650.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s Soft spout toddler cup 9m+ 270 ml

Dr. Brown’s gotë për foshnje mbi 9 muajsh 270 ml

L970.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s Soother clip

Dr. Brown’s kapëse biberoni

L540.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s Spoutless insulated cup 12m+ 300ml

Dr. Brown’s gotë e hapur për fëmijë mbi 1 vjec e izoluar termikisht 300 ml

L1,100.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s Stackable snack and dipping cups 6m+

Dr.Brown’s tasa për ruajtjen e ushqimit 6m+

L1,580.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s Storage/travel caps

Dr. Brown’s kapakë të ruatjes së qumështit.
Paketim me 2 copë.

L490.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s Storage/travel caps

Dr. Brown’s kapakë të ruatjes së qumështit.
Paketim me 3 copë.

L450.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s Two divided plates 6 m+

Dr. Brown’s pjatë ushqimit për fëmijë mbi 6 muajsh.
Paketim me 2 copë.

L1,230.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s Two feeding bowls 6m+

Dr. Brown’s tasa ushqimi për foshnje mbi 6 muajsh

L1,120.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s two replacement nipple silicone 0m+ (narrow neck)

Dr. Brown’s biberon ushqimi për shishe me grykë të ngushtë 0m+.
Paketim me 2 copë.

L590.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s two replacement nipple silicone 0m+ (wide neck)

Dr. Brown’s biberon ushqimi për shishe me grykë të gjerë 0m+.
Paketim me 2 copë.

L670.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s two replacement nipple silicone 3m+ (narrow neck)

Dr. Brown’s biberon ushqimi për shishe me grykë të ngushtë 3m+.
Paketim me 2 copë.

L590.00
Lexo më shumë

Dr. Brown’s two replacement nipple silicone 3m+ (wide neck)

Dr. Brown’s biberon ushqimi për shishe me grykë të gjerë 3m+.
Paketim me 2 copë.

L670.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s two replacement nipple silicone 6m+ (narrow neck)

Dr. Brown’s biberon ushqimi për shishe me grykë të ngushtë 6m+.
Paketim me 2 copë.

L590.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s two replacement nipple silicone 6m+ (wide neck)

Dr. Brown’s biberon ushqimi për shishe me grykë të gjerë 6m+.
Paketim me 2 copë.

L670.00
Lexo më shumë

Dr. Brown’s two replacement nipple silicone 9m+ (narrow neck)

Dr. Brown’s biberon ushqimi për shishe me grykë të ngushtë 9m+.
Paketim me 2 copë.

L590.00
Zgjidh opsionet

Dr. Brown’s two replacement nipple silicone 9m+ (wide neck)

Dr. Brown’s biberon ushqimi për shishe me grykë të gjerë 9m+.
Paketim me 2 copë.

L670.00
Zgjidh opsionet

Dr.Brown’s Natural baby toothpaste

Dr. Brown’s pastë dhëmbësh për foshnje 40gr

L1,380.00
Lexo më shumë

Dr.Brown’s Prevent glow-in-the-dark soother silicone 6-12m

Dr. Brown’s Prevent biberonë silikon që ndricojnë në errësirë për foshnje 6-12 muajsh x 2 copë

L1,280.00
Shto në shportë

Dr.Brown’s Prevent soother silicone 12 m+

Dr. Brown’s Prevent biberonë silikoni për foshnje mbi 12 muajsh x2 copë

L850.00
Zgjidh opsionet

Dr.Brown’s Prevent Soother silicone 6-12 m

Dr. Brown’s Prevent biberonë silikoni për foshnje 6-12 muajsh x 2copë

L850.00
Zgjidh opsionet

Dr.Brown’s Baby’s straw cup 6 m+

Dr.Brown’s Gotë për foshnje mbi 6 muajsh. 270ml.

L1,350.00
Zgjidh opsionet