info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

rosacea

Showing 1–20 of 26 results

Canova Reoxall 100S Photoprotection Fluid

Fluid mbrojtës ndaj diellit, i përshtatshëm për lëkurë delikate dhe reaktive. 50 ml
4,620.00 L
Shtoje në shportë

Canova Reoxall 100S Sun Cream SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit, i përshtatshëm për lëkurë delikate dhe sensitive ndaj diellit. 50 ml
4,620.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Suncare Sensitive Fluid SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit në trajtë fluide. 100 ml
5,990.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Dermedic Sunbrella Sun Protection SPF 50 + Cream (skin with vascular problems)

Krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor, formuluar specifikisht për lëkurë me rosacea. 50 ml
3,499.00 L 2,099.40 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris N Capilar-Tone Even Skin Tone CC SPF 30

CC krem me SPF 20 për lëkurë të ndjeshme, veçanërisht për lëkurë kuperoze. 40 ml
3,292.00 L 2,633.60 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris S Spectrum Protect Cream SPF 50+

Krem mbrojtës ndaj diellit me SPF 50+ për lëkurë të ndjeshme, të thatë ose reaktive, e prirur ndaj alergjive dhe hiperpigmentimit. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 50 ml
2,490.00 L 1,992.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris A Medic Protection SPF 100+

Krem mbrojtës ndaj diellit me SPF 100+, për lëkurë sensitive dhe alergjike, për fëmijë dhe të rritur. Për fytyrën dhe trupin. 75 ml
3,588.00 L 2,870.40 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris N Vita-Capilaril Moisturizing-Strengthening Face Cream SPF 20

Përkujdesje hidratuese me SPF 20, për lëkurë të ndjeshme dhe me kapilarë të dukshëm. 50 ml
2,551.00 L 2,040.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!

Dermedic Sunbrella Set promocional -Lëkurë me kapilarë (rosacea)

Set me krem mbrojtës ndaj diellit për fytyrën dhe trupin - 50% ULJE 50 ml + 150 ml
6,955.00 L 3,477.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Sensitive Red Skin

Hidratues për lëkurat e ndjeshme, kuperoze dhe me kapilarë të dukshëm 50 ml
3,280.00 L 2,624.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sensidiane AR CC Cream Light SPF 30

Krem korrigjues, unifikues i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, të prirur ndaj rosacea. 40 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sensidiane AR Intensive Anti-redness Care

Krem hidratues intensiv për lëkurë kuperoze. 30 ml
2,800.00 L 2,380.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sensidiane AR Anti-redness Care

Krem hidratues për lëkurë kuperoze. 30 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë

Uriage Roséliane Crème Anti-Rougeurs SPF 30

Përkujdesje hidratuese dhe qetësuese, specifike për lëkurë me rosacea. Faktor mbrojtës 30. 40 ml
2,350.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Roséliane CC Cream SPF 30 Teinte Universelle

Përkujdesje hidratuese dhe qetësuese, specifike për lëkurë me rosacea. Faktor mbrojtës 30. Pigment natyral. 40 ml
2,150.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Antirougeurs Jour Crème Apaisante SPF 30

Trajtim hidratues dhe mbrojtës për lëkurë me tendencë skuqjeje (rosacea) 40ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Antirougeurs Jour Soin Unifiant SPF 30

Përkujdesje hidratuese, mbrojtëse dhe trajtuese për lëkurë me tendencë rosacea. Pigment natyral. 40 ml
3,100.00 L 2,480.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Avène Crème Minerale SPF 50+

Krem me faktor shumë të lartë mbrojtës dhe filtra mineralë, formuluar specifikisht për lëkura shumë sensitive. 50ml
2,800.00 L 1,960.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Vitamin C+ Ampoules

Set prej 2 ampulash me efekt antioksidues, zbutës dhe riparues. 2 amp x 2 ml
1,116.00 L 558.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

BABÉ Hydro 24h Reactive Skin

Krem hidratues 24 orësh me probiotikë për lëkurë sensitive dhe me tendencë skuqje. 50 ml
4,017.00 L 2,008.50 L -50%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping