info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

qafa

Showing 1–20 of 31 results

Ofertë!
-15%

Lierac Homme Xmas Set Shaving Foam & After Shave Balm

Set me shkumë rroje dhe balsam pas rrojes. 150 ml, 75 ml
3,000.00 L 2,550.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Sunissime Ultra Repair Serum

Serum pas diellit, i cili mbron lëkurën nga foto-plakja. 30 ml
5,530.00 L 4,700.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Arkésin Nutri-Densifying Night Fluid

Fluid nate, i cili korrigjon shenjat e menopauzës: tharjen e lëkurës dhe humbjen e elasticitetit. Për fytyrën dhe qafën. 50 ml
4,640.00 L 3,944.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Arkésin Balancing Comfort Day Cream

Krem dite, i cili korrigjon shenjat e menopauzës: tharjen e lëkurës dhe humbjen e elasticitetit. Për fytyrën dhe qafën. 50 ml
4,640.00 L 3,944.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Lift Integral Gel Neck & Décolleté

Xhel -krem me efekt lifting për zonën e qafës dhe dekoltesë. 50 ml
7,280.00 L 6,188.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neostrata Tripple Firming Neck Cream

Krem anti-rrudhë me efekt lifting për zonën e qafës dhe dekoltesë 80 g
9,200.00 L 7,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Timexpert Lift (IN) Neck & Décolletage Firming Cream

Krem me efekt anti-rrudhë dhe lifting specifik për qafën dhe dekoltenë. 50 ml
8,000.00 L 7,200.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Caudalie Vinosun Fluid SPF 50 +

Fluid me faktor të lartë mbrojtës kundër diellit. Pa aromë. 40 ml
4,200.00 L 2,940.00 L -30%
Shtoje në shportë

Bionike Defense Skinergy Gift Box

Set për përkujdesjen e fytyrës me veti anti-oksiduese dhe anti age
6,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Oilage Nourishing Day Cream

Krem nate hidratues me efekt anti-rrudhë. 50 ml
4,500.00 L 3,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Candy Scrub & Mask

Skrab kremoz pastrues për të gjitha tipet e lëkurave 50 ml
2,050.00 L 1,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Merveillance Expert Creme Nuit Lift-Fermete

Krem nate me veti anti-rrudhë për çdo lëkurë 50 ml
6,000.00 L 4,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Nuxuriance Ultra Crème Nuit Redensifiante

Krem nate me veti anti-moshë dhe ridensifikuese 50 ml
6,900.00 L 5,520.00 L -20%
Shtoje në shportë

Skincode Exclusive Cellular Firming & Lifting Neck Cream

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë, formuluar specifikisht për zonën e qafës. 50 ml
8,450.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

ONAGRINE Gommage Douceur Visage & Décolleté

Krem eksfoljues për fytyrën, qafën & dekoltenë 75 ml
2,000.00 L 1,700.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Insta-Masque Détoxifiant + Eclat

Maskë me efekt detoksifikues dhe shkëlqyes të menjëhershëm 50 ml
2,800.00 L 2,240.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Esi Aloedermal Crema Anti-age

Krem anti-rrudhë për fytyrën me bazë aloe vera 50 ml
3,200.00 L 2,880.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Bergasol Expert Cream Invisible Finish SPF 30

Mbrojtës nga dielli me SPF 30 pa filtra kimikë për lëkurë të ndjeshme. 40 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Iklen+ Melano-Expert

Krem korrektues i njollave kafe dhe rrudhave në lëkurë 15 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Alpha KM Soin Anti-Age Reparateur Nuit

Krem nate ushqyes dhe korrektues i rrudhave për çdo lloj lëkure 50 ml
4,200.00 L 3,570.00 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping