info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Lierac Supra Radiance Anti-Ox Renewing Gel-cream

Çmimi:8,060.00 L 7,254.00 L -10%

Xhel krem anti-rrudhë për lëkurë normale në mikse
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

, ,

Suitable For

Përshkrimi

Formulim që korrigjon rrudhat, ushqen lëkurën dhe e mbron atë nga faktorët e jashtëm dëmtues.
I pasur me:
-acidit hialuronik me veti zbutëse dhe anti-rrudhë;
-ekstrakteve të bimës Pogoda me veti antioksiduese;
-vajit Marula me veti ushqyese;
Pas vetëm një muaj përdorim do të shihni që lëkura do jetë më e butë, më uniforme dhe me më shumë shkëlqim.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes në fytyrën e pastruar paraprakisht.

Përbërësit

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Dimethicone, Polyamide-5, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Saccharide Isomerate, Parfum/Fragrance, Oryza Sativa (Rice) Starch, Synthetic Fluorphlogopite, Propanediol, Albizia Julibrissin Bark Extract, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Dimethicone Crosspolymer, Marrubium Vulgate Extract, PEG-75 Stearate, Chlorphenesin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sucrose Palmitate, Ceteth-20, Steareth-20, Tetrasodium Edta, Tromethamine, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, Yeast Extract/Extrait de Levure, Citric Acid, Sodium Hyaluronate, Silica, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Sophora Japonica Flower Extract, Ethylhexylglyucerin, CI17200/Red 33, 1368A.