info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Lierac Sunissime SPF 30 Energising Protective Body Milk Global Anti-Aging

Çmimi:3,500.00 L 2,450.00 L -30%

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 30 hidratues dhe anti-age
150 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Spf

Specific For

Përshkrimi

Formulim në trajtë qumështi, që ka për qëllim:
-të ofrojë mbrojtje maksimale ndaj rrezatimit diellor;
-të parandalojë dukurinë e fotoplakjes;
-të parandalojë formimin e njollave të reja në lëkurë;
-të nxisë proçesin e nxirjes së lëkurë;
-të hidratojë lëkurën.
Acidi hialuronik ofron një shtresë mbrojtëse në lëkurë dhe e mban atë të hidratuar.
Pro-taurina shndërrohet në taurinë pas kapjes së radikaleve të lira dhe nxit proçesin e rigjenerimit qelizor.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.

Përdorimi

Aplikohet në të gjithë trupin para ekspozimit në diell.
Riaplikohet çdo dy orë.

Përbërësit

Aqua/Water/Eau,
Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Alcohol, Dicaprylyl Carbonate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Triazone, Polyglyceryl-3 Methyglucose Distearate, Bis-Ethylhexylhexyloxyphenol, Methoxyphenyl Triazine, Phnylbenzimidazole Sulfonic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Triethanolamine, C20-22 Alkyl Phosphate, C20-22 Alcohols, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Potassium Cetyl Phosphate, Acrylates/Vinyl Isododecanoate Crosspolymer, Laminaria Ochroleuca Extract, Tocopheryl Acetate, Melanin, Sodium Gluconate, Butylene Glycol, Polygonium Aveculare Extract, Oxothiazolidine, Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Tocopherol, Biosaccharide Gum-4 Acetyl Hexapeptide-1, Dextran, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping