info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Showing 1–20 of 22 results

Ofertë!
-15%

Vichy Neovadiol Compensating Complex Eyes & Lips

Përkujdesje antirrudhë për konturet e syve dhe të buzëve. Formuluar specifikisht për femrat në menopauzë. 15 ml
4,190.00 L 3,561.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioderma Hydrabio Gel-Crème Soin Hydratant texture legere

Përkujdesje hidratuese & anti-age për lëkurë normale dhe mikse 40ml
3,795.00 L 3,415.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Alpha KM Eye Contour Care Anti-Age

Krem për zonën rreth syve me efekt anti-rrudhë 15 ml
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Hydrance Aqua Gel

Përkujdesje hidratuese për cdo lloj lëkure, për fytyrën & zonën rreth syve 100 ml
4,400.00 L 3,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Toleriane Ultra Eye

Hidratues intensiv, qetësues & kundër qeskave në zonën e syve 20 ml
3,070.00 L 2,609.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Hydrafusion Gel-Cream

Xhel krem ushqyes dhe kundër celulitit 400 ml
4,730.00 L 4,257.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Sun System Ultra Light Gel-Cream SPF 50+

Xhel-krem me SPF 50+ për lëkurë të ndjeshme 50ml
2,940.00 L 2,352.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Korff Purifying Anti-Aging, Mattifying and Rebalancing Face Cream

Krem matifikues dhe anti-rrudhë për lëkurë të yndyrshme 50ml
5,400.00 L 4,860.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Korff Cure Make Up Creamy Eyeshadow – 06

Make up kremoz per zonën e syve
3,080.00 L 2,772.00 L -10%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Vichy Aqualia Thermal Rehydrating Water Gel

Xhel hidratues për lëkurë mikse në të yndyrshme Paketim 50ml
3,690.00 L 3,136.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Idealia Energizing Cream Normal to Combination Skin

Krem anti-age ushqyes dhe energjizues për lëkurë normale mikse 50ml
4,500.00 L 3,825.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Neovadiol Compensating Complex Normal to Combination skin

Trajtim dite anti-rrudhë për femra në periudhën e menopausës Lëkurë normale në të yndyrshme 50ml
5,300.00 L 4,505.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Anthelios XL Anti-Shine Dry Touch Gel Cream SPF 50+

Xhel krem mbrojtës ndaj rrezatimit diellor me SPF 50+ për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 50 ml
2,900.00 L 2,465.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar Duo SPF 30

Xhel krem, korrigjues i shenjave dhe mbrojtës nga rrezatimi diellor për lëkurë të yndyrshme dhe akneike 40ml
2,960.00 L 2,516.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar Duo Unifiant

Xhel krem me ngjyrë për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 40ml
2,960.00 L 2,516.00 L -15%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Effaclar Duo Acne Corrective treatment

Xhel krem për lëkurë të ndjeshme, me tendencë akneike 40 ml
2,670.00 L 2,269.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lierac Homme Energising Anti-Fatigue Gel-cream

Xhel krem kundër shenjave të lodhjes për meshkuj 50ml
4,650.00 L 4,185.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lierac Body-Slim Global Slimming

Xhel-krem rimodelues i trupit me veprim anti-celulit 200ml
5,920.00 L 5,328.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lierac Homme Eye Contour

Xhel krem anti-rrudhë për zonën rreth syve 15ml
3,810.00 L 3,429.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Lierac Dioptifatigue Gel Cream

Xhel krem për zonën rreth syve 15ml
2,990.00 L 2,691.00 L -10%
Shtoje në shportë