info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Lierac Sunissime Protective BB Fluid Global Anti-Ageing Golden SPF50+

Çmimi:4,500.00 L 4,050.00 L -10%

Emulsion me ngjyrë me SPF50+ për fytyrë dhe dekolte
40ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Spf

Specific For

,

Përshkrimi

Formulim me veprim të shumëfishtë:
-mbron lëkurën nga rrezatimi UVA dhe UVB ne sajë të kompleksit Global Protect & Energy;
-parandalon formimin e njollave të errëta në sajë të pranisë së peptideve aktivizuese të melaninës;
-mbron lëkurën nga dukuria e fotoplakjes;
-ushqen lëkurën në sajë të pranisë së acidit hialuronik;
– mbron nga radikalet e lira të rrezatimit UV, në sajë të pro taurinës.
I pasur me pigmente minerale unifikon ngjyrën e lëkurës.
Absorbohet lehtësisht nga lëkura dhe nuk e yndyros atë.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë e qafë para ekspozimit në diell. Riaplikohet të paktën çdo 2 orë.

Përbërësit

Përbërësit kryesorë aktivë:
pro-taurine,hialuronic acid, tan activating peptide, full spectrum filtering system.