info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 356 results

Ofertë!
-10%

Alta Natura Man Gel Dopo Barba

Xhel pas rrojes me veprim qetësues 75 ml
2,200.00 L 1,980.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Uriage Promo Set Special Price

Set promocional për hidratimin e lëkurës dhe rikthimin e shkëlqimit Çmim promocional 40 ml, 100 ml, 50 ml
5,550.00 L 4,717.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Baby Gel

Xhel për dhëmbët e parë të foshnjeve tuaja 30 g
900.00 L 630.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Care Oral Gel

Xhel hidratues dhe mbrojtës për mukozën orale 15 g
700.00 L 490.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Abopharma Aboacid Gel Adult

Suplement ushqimor që qetëson djegiet e stomakut dhe refluksin 20 bustina x 15 ml
1,875.00 L 1,687.50 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Pruriced SOS After-Sting Soothing Care

Qetëson irritimet dhe kruarjet si pasojë e pickimit nga insektet ose alergjisë nga bimët 15 ml
1,350.00 L 1,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Topicrem Gentle Cleansing Gel

Xhel pastrues për lëkurën e thatë dhe të ndjeshme 500 ml
1,850.00 L 1,295.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Xeracalm Nutrition Cleansing Gel

Xhel pastrues dhe hidratues për lëkurën e thatë dhe të ndjeshme 500 ml
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë

Froika Froiplak Gel Oral

Xhel anti-mikrobial për kavitetin oral 40 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Prodigieux Neroli Shower Gel

Xhel dushi me vajin Neroli 200 ml
1,700.00 L 1,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris R Rosacea Rosalgin Active Gel

Formulim specifik për lëkurën rozace, me tendencë skuqjeje 30 ml
3,290.00 L 2,632.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Sesderma Salises Moisturizing Gel

Xhel hidratues për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 50 ml
5,000.00 L 4,500.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Acniover Purifying Gel

Xhel pastrues për lëkurën akneike 200 ml
3,580.00 L 2,864.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Driosec Gel

Deodorant dhe anti-perspirant në formë xheli për përdorim të përditshëm 75 ml
2,990.00 L 2,392.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Essentials Micellar Cleansing Gel

Xhel micelar pastrues për fytyrën 200 ml  
3,510.00 L 2,808.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Shots Hyaluronic Firm

Formulim me acid hialuronik, që ushqen dhe hidraton lëkurën tuaj 20 ml
5,850.00 L 4,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Rilastil BiPack Special Price

Seti ideal për pastrimin e fytyrës dhe parandalimin e shenjave të para të moshës Blini Rilastil Multirepair Cream 40 ml dhe merrni falas Rilastil Aqua xhel larës 15 ml
8,800.00 L 7,480.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Rilastil BiPack Special Price

Seti ideal për pastrimin e fytyrës dhe parandalimin e shenjave të para të moshës Blini Rilastil Multirepair Gel-Cream 40 ml dhe merrni falas Rilastil Aqua xhel larës 50 ml
8,800.00 L 7,480.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmasept Hygenic Set

Set promocional për të gjithë familjen Blini shampon 1L Pharmasept Hygienic dhe merrni falas kremin Ultra Soothing 40 ml
2,280.00 L 1,820.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Novexpert Set Trio-Zinc 1

Set me veprim të trefishtë për lëkurën e yndyrshme. (Cmim promocional)
5,450.00 L 4,087.50 L -25%
Shtoje në shportë