info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

xhel

Showing 1–20 of 190 results

Ofertë!
-10%

Filorga Time-Filler Cream

Krem-xhel me veprim anti-rrudhë absolut për çdo lloj lëkure 50 ml
7,500.00 L 6,750.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Hydra-Filler Pro-Youth Moisturizer Care

Formulim hidratues & anti-age për lëkurë gjithnjë të re 50 ml
8,270.00 L 7,443.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Time-Filler Mat

Krem-xhel me veprim anti-rrudhë absolut për lëkurë normale mikse 50 ml
7,500.00 L 6,750.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Time-Filler Night

Krem nate që pakëson rrudhat pavarësisht llojit të tyre 50 ml
9,960.00 L 8,964.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Hydra-Filler Mat

Xhel-krem me veti hidratuese dhe matifikuese 50 ml
8,270.00 L 7,443.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Age-Purify Clean Smoothing Purifying Cleansing Gel

Xhel larës me veti anti-age 150 ml
4,000.00 L 3,600.00 L -10%
Shtoje në shportë

Uriage Pruriced Gel Apaisant

Përkujdesje trajtuese për lëkurë të irrituar. 100 ml
1,586.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Eau Thermale Gelée D’Eau

Përkujdesje hidratuese në trajtë xheli të lehtë, formuluar për lëkurë të kombinuar. 40 ml
2,050.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Ds Gel Moussant Régulateur

Përkujdesje trajtuese dhe pastruese për lëkurë të irrituar me skuama të pranishme. Për fytyrë dhe trup. 150 ml
1,690.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Gyn-8 Gel Apaisant Hygèine Intime

Xhel pastrues dhe qetësues i irritimeve në zonën intime. 100 ml
1,320.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Gel Surgras Dermatologique

Përkujdesje pastruese delikate për trupin dhe fytyrën. 500 ml
2,450.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Hyséac Gel Nettoyant

Përkujdesje pastruese për lëkurë të yndyrshme dhe me imperfeksione 500 ml
1,730.00 L2,100.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-10%

Elgydium Premieres Dents

Xhel gingival për bebe 15 ml
550.00 L 495.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept Gingival Gel 1%

Xhel me klorheksidinë për gingiva të irrituara 30 ml
1,040.00 L 936.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Curasept Gingival Gel 0.5%

Xhel me klorheksidinë për gingiva të irrituara 30 ml
1,040.00 L 936.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Elgydium Clinic Sensileave Gel

Xhel gingival për persona me dhëmbë të ndjeshëm 30 ml
650.00 L 585.00 L -10%
Shtoje në shportë

Frezyderm Baby Bath

Pastrues delikat për fëmijë për larje të përditshme dhe pastrimin e zonës së pelenave. 300 ml
1,705.00 L
Shtoje në shportë

Frezyderm Nipple Care Cream Gel

Përkujdesje dhe mbrojtje për mamelat e gjirit. 40 ml
1,740.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Topicrem Gommage Douceur

Eksfoljues i butë trupin për lëkurën e ndjeshme 200 ml
2,400.00 L 1,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Topicrem Hydra + Gelee Hydratante Eclat

Xhel hidratues për lëkurën e dehidratuar dhe të ndjeshme 40 ml
2,600.00 L 2,080.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso