info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Lierac Sunissime SPF 50 Energising Protective Body Milk Global Anti-Aging

Çmimi:4,000.00 L 3,600.00 L -10%

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 50 hidratues dhe anti-age
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Spf

Specific For

Përshkrimi

Formulim në trajtë qumështi, që ka për qëllim:
-të ofrojë mbrojtje maksimale ndaj rrezatimit diellor;
-të parandalojë dukurinë e fotoplakjes;
-të parandalojë formimin e njollave të reja në lëkurë;
-të nxisë proçesin e nxirjes së lëkurë;
-të hidratojë lëkurën.
Acidi hialuronik ofron një shtresë mbrojtëse në lëkurë dhe e mban atë të hidratuar.
Pro-taurina shndërrohet në taurinë pas kapjes së radikaleve të lira dhe nxit proçesin e rigjenerimit qelizor.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.

Përdorimi

Aplikohet në të gjithë trupin para ekspozimit në diell.
Riaplikohet çdo dy orë.

Përbërësit

Aqua/Water/Eau,
Glycerin, Alcohol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Dicaprylyl Carbonate, Butyl Methoxydibenzoyl Methane, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, C12-15 Alkyl Benzoate, Bis-Ethulhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Phenyl Benzimidazole Sulfonic Acid, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Triethanolamine, C20-22 Alcohols, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Potassium Cetyl Phosphate, Acrylates/Vinyl Isodecanoate Crosspolymer, Laminaria Ochroleuca Extract, Tocopheryl Acetate, Melanin, Sodium Gluconate, Butylene Glycol, Polygonium Aviculare Extract, Oxothiazolinone, Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Tocopherol, Biosaccharide Gum-4, Acetyl Hexapeptide-1, Dextran Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance.