info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

trupi

Showing 1–20 of 282 results

Ofertë!
-25%

Lierac Body-Hydra Gommage Micropeeling Corps

Skrub trupi me efekt eksfoljues dhe rigjenerues 200 ml
3,020.00 L 2,265.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Lierac Body-Slim Slimming Concentrate Sculpting & Beautifying

Trajtim specifik me veprim të trefishtë për trupin 2 tubetë x 200 ml
5,920.00 L 4,440.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Jowaé Huile Sèche Nourrissante

Vaj i thatë ushqyes për trupin dhe flokët. 100 ml
2,070.00 L 1,552.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Jowaé Crème Riche Lissante Anti-Rides

Përkujdesje hidratuese me efekt anti-rrudhë për lëkurë të thatë 40 ml
3,250.00 L 2,437.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Jowaé Lait Hydratant Revitalisant

Qumësht hidratues për trupin, për lëkurë normale dhe të thatë. 400 ml
2,010.00 L 1,507.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Essentials 24h Comfort Body Lotion

Përkujdesje hidratuese dhe ushqyese intensive për trupin. 200 ml
2,980.00 L 2,533.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Essentials Baby Moisturizing Body Lotion

Përkujdesje hidratuese dhe qetësuese, specifike për lëkurën e ndjeshme të vogëlushëve. 200 ml
2,430.00 L 2,065.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Essentials Baby Soothing Barrier Cream

Përkujdesje hidratuese dhe mbrojtëse, specifike për zonën e pelenave. 75 ml
1,730.00 L 1,470.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Essentials Baby Gentle Hair & Body Wash

Xhel larës pastrues për bebe dhe fëmijë. 200 ml
2,170.00 L 1,844.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Essentials Baby Calming Massage Oil

Vaj masazhues formuluar për hidratimin, qetësimin dhe mbrojtjen e lëkurës së vogëlushëve. 115 ml
2,130.00 L 1,810.50 L -15%
Shtoje në shportë

Neostrata Refine Gel Plus

Xhel eksfoliues me efekt anti-rrudhë për fytyrë të yndyrshme me tendencë akneike. 125 ml
5,020.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Jowaé Baume Hydratant Protecteur

Balsam mbrojtës dhe ushqyes për trupin dhe fytyrën, për të rritur dhe fëmijë nga mosha 3 vjeç. 125 ml
1,800.00 L 1,350.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Jowaé Baume Réparateur Apaisant

Balsam ushqyes dhe riparues për trupin dhe fytyrën, për të rritur dhe fëmijë nga mosha 3 vjeç. 40 ml
1,030.00 L 772.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Invisible Spray SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit për fëmijë në formë spraj. Mbrojtje e lartë. 200 ml
3,600.00 L 3,060.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Duo Tratamento Anticellulite

Trajtim kundër celulitit me alga detare dhe efekt ngrohës 200 ml
4,550.00 L 4,095.00 L -10%
Shtoje në shportë

La Roche-Posay Anthelios Invisible Spray SPF 50+ Posthelios Gel 200ml FREE

Përkujdesje mbrojtëse, qetësuese dhe riparuese për fytyrën dhe trupin. 1 +1 Falas 200ml, 200ml
3,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Sunissime Lait Protecteur Corps SPF 30 + Body-Hydra Gommage Micropeeling

Set për përkujdesjen e trupit. Bli Lait Protecteur Corps SPF 30 dhe përfito dhuratë një Body-Hydra Gommage Micropeeling. 150 ml + 200 ml
4,500.00 L 3,825.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Sun Korff Sun Secret After Sun Body Oil

Vaj trupi pas ekspozimit në diell. 200 ml
2,200.00 L 1,540.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Sun Secret Oil Spray Dry Touch SPF 50+

Vaj i thatë me mbrojtje shumë të lartë nga dielli për trupin. 200 ml
3,920.00 L 2,744.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Korff Sun Secret Body and Hair Spray Oil SPF 30

Vaj i thatë me mbrojtje të lartë nga dielli për trupin dhe flokët. 200 ml
3,650.00 L 2,555.00 L -30%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso