info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

Sunissime

Showing all 10 results

Ofertë!
-20%

Lierac Sunissime Protective BB Fluid Global Anti-Ageing Golden SPF30

Emulsion me ngjyrë me SPF 30 për fytyrë dhe dekolte 40ml
4,500.00 L 3,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Lierac Sunissime Protective BB Fluid Global Anti-Ageing Golden SPF50+

Emulsion me ngjyrë me SPF50+ për fytyrë dhe dekolte 40ml
4,500.00 L 3,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Lierac Sunissime SPF 15 Energising Protective Body Milk Global Anti-Aging

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 15 hidratues dhe anti-age 150 ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Lierac Sunissime SPF 30 Energising Protective Body Milk Global Anti-Aging

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 30 hidratues dhe anti-age 150 ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Lierac Sunissime SPF 50 Energising Protective Body Milk Global Anti-Aging

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 50 hidratues dhe anti-age 150 ml
4,000.00 L 3,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Lierac Sunissime SPF 15 Energising Protective Fluid Global Anti-Aging

Fluid mbrojtës ndaj diellit SPF 15 hidratues dhe anti-age 40ml
4,500.00 L 3,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Lierac Sunissime SPF 30 Energising Protective Fluid Global Anti-Aging

Fluid mbrojtës ndaj diellit SPF 30 hidratues dhe anti-age 40ml
4,500.00 L 3,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Lierac Sunissime SPF 50+ Energising Protective Fluid Global Anti-Aging

Fluid mbrojtës ndaj diellit SPF 50+ hidratues dhe anti-age 40ml
4,500.00 L 3,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Lierac Sunissime Rehidrating Repairing Balm Global Anti-Aging

Balsam riparues dhe hidratues, për aplikim pas ekspozimit në diell. 40 ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Lierac Sunissime Rehidrating Repairing Milk Global Anti-Aging

Qumësht trupi riparues dhe hidratues, për aplikim pas ekspozimit në diell. 150ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë