info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Kategoritë

Showing all 35 results

Sale!
-20%

DR.Grandel Cleansing Milk

Qumësht pastrues për fytyrën 200 ml
L3,300.00 L2,640.00 -20%
Add to cart

Holle Infant Goat Milk Follow On Formula 3

Qumësht dhie për fëmijë mbi 1 vjeç. 400g .
L2,400.00
Add to cart

Holle Organic Formula 1 Demeter

Qumësht lope për fëmijë deri në 6 muaj. 400g.
L1,500.00
Add to cart

Holle Organic Goat Milk Formula 1

Qumësht dhie për fëmijë deri në 6 muaj. 400g.
L2,500.00
Add to cart

Holle Organic Growing Up Milk 3 Demeter

Qumësht lope për fëmijë mbi 1 vjeç. 600g .
L1,950.00
Add to cart

Holle Organic Infant Follow On Formula 2 – Demeter

Qumësht lope për fëmijë nga 6 -12 muajsh. 600g.
L1,950.00
Add to cart

Holle Organic Infant Goat Milk Follow On 2 Formula

Qumësht dhie për fëmijë nga 6 muaj deri në një vit. 400g.
L2,400.00
Add to cart

Korff Sun Secret Body Lotion SPF 30

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit 100ml
L3,150.00
Add to cart

Korff Sun Secret Body Lotion SPF 50+

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit 100ml
L3,360.00
Add to cart

Korff Sun Secret Sun Lotion Protective and Anti-Age SPF 15

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit dhe anti-age 100ml
L3,150.00
Add to cart

La Roche Posay Anthelios Children Lotion SPF 50+

Qumësht mbrojtës nga rrezatimi diellor për fëmijë 250ml
L3,600.00
Add to cart

Lierac Sunissime Rehidrating Repairing MilkGlobal Anti-Aging

Qumësht trupi riparues dhe hidratues, për aplikim pas ekspozimit në diell. 150ml
L3,500.00
Add to cart

Lierac Sunissime SPF 15 Energising Protective Body Milk Global Anti-Aging

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 15 hidratues dhe anti-age 150 ml
L3,500.00
Add to cart

Lierac Sunissime SPF 30Energising Protective Body Milk Global Anti-Aging

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 30 hidratues dhe anti-age 150 ml
L3,500.00
Add to cart

Lierac Sunissime SPF 50 Energising Protective Body Milk Global Anti-Aging

Qumësht trupi mbrojtës ndaj diellit SPF 50 hidratues dhe anti-age 150 ml
L4,000.00
Add to cart

Milupa Aptamil Anti Regurgitation (A.R.)

Qumësht për fëmijë 0-12 muajsh, që vuajnë nga refluksi. 400g.
L1,600.00
Add to cart

Milupa Aptamil Comfort 1

Qumësht për fëmijë 0-6 muajsh që kanë probleme me tretjen. 400g.
L1,600.00
Add to cart

Milupa Aptamil Comfort 2

Qumësht për fëmijë 6-12 muaj, që kanë probleme me tretjen. 400g.
L1,500.00
Add to cart

Milupa Aptamil Growing up 4

Qumësht formulë për fëmijë mbi 2 vjeç.
L1,290.00L2,400.00
Select options

Milupa Aptamil Lactose Free

Qumësht Aptamil pa laktozë, për fëmijë që nga lindja. 400g .
L1,600.00
Add to cart

Milupa Aptamil Pregomin Allergy Digestive Care

Qumësht për fëmijë që shfaqin reaksion alergjik ndaj qumështit të lopës. 400g.
L2,800.00
Add to cart

Milupa Aptamil Premature

Qumësht Aptamil për fëmijë që lindin para kohe. 400 g.
L2,200.00
Add to cart

Milupa Aptamil Pronutra 1

Qumësht formulë, për fëmijë 0 - 6 muaj.
L1,350.00L2,400.00
Select options

Milupa Aptamil Pronutra 2

Qumësht formulë për fëmijë nga 6 12 muaj.
L1,350.00L2,400.00
Select options

Milupa Aptamil Pronutra 3

Qumësht formulë për fëmijë 1 - 2 vjeç.
L1,350.00L2,400.00
Select options

Mister Baby Cleansing Milk 0m+

Qumësht pastrues për lëkurën e bebes 0m+ 250ml
L1,000.00
Add to cart

Nutriben Confort

Qumësht formulë që përmirëson tretjen dhe parandalon konstipacionin. Për fëmijë 0-6 muajsh. 800g.
L3,150.00
Add to cart

Nutriben Natal Pro – α

Qumësht formulë, për fëmijë 0-6 muajsh.
L1,400.00
Select options

Rilastil After Sun Lotion

Qumësht trupi për pas ekspozimit në diell 200ml
L2,100.00
Add to cart

Rilastil Daily Care Cleansing Milk

Qumësht pastrues për lëkurë normale dhe të ndjeshme 250ml
L2,100.00
Add to cart

Rilastil Dermastil Pediatric Body Milk

Qumësht ushqyes trupi për bebe & fëmijë 400ml
L1,890.00
Add to cart

Rilastil Kit BabyRilastil Sun System Fluid Baby Lotion + Dermastil Pediatric Cleanser -FREE

Emulsion trupi me SPF 50+ për bebe 200ml + Larës për trupin & kokën për bebe 250 ml FALAS
L3,430.00
Add to cart

Rilastil Sun System Fluid Baby Lotion

Emulsion trupi me SPF 50+ për bebe 200ml
L3,430.00
Add to cart

Rilastil Sun System Lotion SPF 50+

Locion mbrojtës ndaj diellit për lëkurë tepër të ndjeshme 100 ml
L2,600.00
Add to cart
Sale!
-15%

Vichy Ideal Soleil Lait Enfant SPF 50+

Qumësht mbrojtës ndaj diellit për fëmijë SPF 50 300 ml
L3,600.00 L3,060.00 -15%
Add to cart