info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

qumësht

Showing 1–20 of 70 results

Uriage Bébé Moistuirizing Milk

Qumësht hidratues për lëkurën delikate të foshnjës. Për fytyrë & trup. 500 ml
2,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Tolerans Sensitive Physiological Micellar Emulsion

Qumësht larës për fytyrën, i përshtatshëm për lëkurë sensitive. 200 ml
1,910.00 L 1,528.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Sunbrella Sun Protection Milk SPF 30

Qumësht me faktor të lartë mbrojtës për trupin. I përshtatshëm për të rritur. 200 g
3,120.00 L 2,496.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Baby Sunbrella Milk SPF 50+

Spraj me faktor të lartë mbrojtës, formuluar për fytyrën dhe trupin. Për të rritur & fëmijë mbi 6 vjeç. 150 ml
4,346.00 L 3,476.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Baby Sunbrella Sun Protection Milk SPF 50

Qumësht me faktor shumë të lartë mbrojtës, formuluar për fytyrën dhe trupin. Për bebe dhe fëmijë. 100 ml
2,591.00 L 2,072.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Baby Linum Emollient Body Lotion

Qumësht hidratues për trupin, për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 200 ml
1,860.00 L 1,488.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Nutrition Intense Lait Corps Fleur de Cupuaçu

Qumësht hidratues për trupin me ekstrakte të lules së Cupuaçu 200 ml
1,600.00 L 1,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Nutrition Lait Corps Fleur d’Hibiscus

Qumësht hidratues për trupin me ekstrakte të lules Hibiscus 200 ml
1,600.00 L 1,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Brume Hydratante à la Pivoine

Spraj hidratues për trupin me lule bozhure 200 ml
2,300.00 L 1,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë! Vendmbajtëse
-20%

Klorane Nutrition Lait Corps Eau de Yuzu

Qumësht hidratues për trupin me ekstrakte të ujit Yuzu 200 ml
1,600.00 L 1,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Noreva Sensidiane Soothing Micellar Lotion

Qumësht pastrues i formuluar duke respektuar lëkurën e ndjeshme. 500 ml
2,700.00 L 2,295.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Oxygen Cleansing Milk

Qumësht pastrues për lëkurë normale në të thatë 200 ml
1,940.00 L 1,552.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Pharmasept Baby Care Soft Milk Bath

Qumësht i butë larës, ideal për pastrimin e përditshëm të lëkurës së ndjeshme të foshnjave dhe fëmijëve. 300 ml
1,380.00 L 1,173.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Filorga Pigment-Perfect Even Complexion Illuminating Serum

Serum që trajton njollat e errëta të lëkurës 30 ml
7,260.00 L 5,808.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Frezyderm Baby Hydra Milk

Emulsion hidratues, i përshtatshëm për lëkurën e thatë, të irrituar dhe të ndjeshme të foshnjës. 200 ml
1,615.00 L 1,292.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Topicrem Ultra- Hydratant Lait Corps

1,280.00 L2,240.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Jowaé Lait Démaquillant Apaisant

Qumësht pastrues për fytyrën dhe sytë, formuluar për lëkurë normale dhe të thatë. 200 ml
1,550.00 L 1,317.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials 3-In-1 Gentle Cleanser

Qumësht pastrues dhe hidratues për lëkurë normale, të thatë dhe të ndjeshme. 200 ml
2,580.00 L 2,064.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Sunissime Lait Protecteur Corps SPF 30 + Body-Hydra Gommage Micropeeling

Set për përkujdesjen e trupit. Bli Lait Protecteur Corps SPF 30 dhe përfito dhuratë një Body-Hydra Gommage Micropeeling. 150 ml + 200 ml
4,500.00 L 3,825.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Sun Secret Spray Body Emulsion SPF 50+

Emulsion në formë spray me mbrojtje shumë të lartë nga dielli për trupin. 200 ml
3,920.00 L 3,136.00 L -20%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso