[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • SUPER ULJE NË MARKAT KRYESORE DERMOKOZMETIKE | …vetëm pak ditë | **OFERTË e limituar | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

qumësht

Showing 1–20 of 129 results

Ofertë!
-5%

Kokoso Baby Coconut Oil Baby Lotion Unfragranced

Locion hidratues për trupin. Pa fragrancë. 190 ml
2,200.00 L 2,090.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Kokoso Baby Coconut Oil Baby Lotion

Locion hidratues për trupin. 190 ml
2,200.00 L 2,090.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Kokoso Baby Coconut Bathtime Set

Set me veprim pastrues dhe hidratues. 200 ml, 190 ml
4,200.00 L 3,990.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave PM Facial Moisturising Lotion

Locion hidratues për lëkurë normale dhe të thatë, specifik për përdorim në mbrëmje. 52 ml
2,270.00 L 1,816.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Cerave Moisturising Lotion

Locion hidratues për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
1,520.00 L2,800.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Novexpert Mg Hydro-Biotic

Qumësht pastrues me probiotikë për lëkurat e thata 200 ml
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Uriage Bariésun Lait Hydratant SPF 50+

Qumësht mbrojtës ndaj diellit me faktor 50+. Për fytyrën dhe trupin. 200 ml
3,500.00 L 2,450.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Body-Nutri+ AntiI-Dryness Body Lotion

Qumësht hidratues për trupin, i përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë dhe sensitive. 400 ml
2,900.00 L 2,465.00 L -15%
Shtoje në shportë

Plasmon Nutrimune Latte di Crescita 3

Qumësht i lëngshëm për fëmijë nga 1 deri në 2 vjeç 2 x 500 ml
455.00 L
Shtoje në shportë

Plasmon Nutrimune Latte di Crescita Biscotto 3

Qumësht i lëngshëm me shije biskote për fëmijë mbi 1 vjeç 2 x 500 ml
468.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Cleansing Milk Face-Eyes-Lips

Qumësht pastrues për fytyrën, sytë dhe buzët. 400 ml
2,050.00 L 1,742.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Sensifluid Cleansing Micellar Milk

Qumësht pastrues pa shpëlarje. 200 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Nuxe Lait Fondant Haute Protection SPF 50

Qumësht mbrojtës për fytyrën dhe trupin Tub x 150 ml
3,600.00 L 2,520.00 L -30%
Shtoje në shportë

Nivea Sun Kids Protect & Care 5in1 SPF 50+

Qumësht mbrojtës ndaj diellit për fëmijë. Për fytyrën dhe trupin. 200 ml
1,940.00 L
Shtoje në shportë

Nivea Sun Protect & Moisture SPF 30

Qumësht hidratues me faktor të lartë mbrojtës për trupin. I përshtatshëm për të rritur. 200 ml
1,740.00 L
Shtoje në shportë

Nivea Sun Protect & Moisture SPF 20

Qumësht hidratues me faktor mesatar mbrojtës për trupin. I përshtatshëm për të rritur. 200 ml
1,400.00 L
Shtoje në shportë

Nivea Sun Kids Protect & Care 5in1 SPF 50+ Spray

Qumësht mbrojtës ndaj diellit për fëmijë në formë spray. Për fytyrën dhe trupin. 270 ml
2,430.00 L
Shtoje në shportë
Vendmbajtëse

Nivea Sun Protect & Moisture SPF 30 Spray

Qumësht hidratues me faktor të lartë mbrojtës për trupin në formë spray. I përshtatshëm për të rritur. 270 ml
2,200.00 L
Shtoje në shportë

Nivea Sun Protect & Bronze Dual Effect SPF 30

Qumësht mbrojtës ndaj diellit dhe përshpejtues i nxirjes për trupin. 200 ml
1,660.00 L
Shtoje në shportë

Nivea Sun Protect & Bronze Dual Effect SPF 30 Spray

Qumësht mbrojtës ndaj diellit dhe përshpejtues i nxirrjes për trupin. 200 ml
1,660.00 L
Shtoje në shportë