info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Lierac Sunissime Rehidrating Repairing Balm Global Anti-Aging

Çmimi:3,500.00 L 3,150.00 L -10%

Balsam riparues dhe hidratues, për aplikim pas ekspozimit në diell.
40 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

,

Action

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Balsam rigjenerues i përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Me ekstrakte të bimës Hamamelis në përmbajtje, të pasura me tanine, lëndë që i japin këtij formulimi vetinë të riparojë lëkurën e dëmtuar nga foto-plakja dhe njëkohësisht ta ushqejë atë.
Acidi hialuronik ushqen, hidraton dhe i jep volum lëkurës.
Omega 3 dhe 9 kaë efekt zbutës, ndërsa peptidet aktivizuese të melaninës ruajnë ngjyrën e marrë gjatë ekspozimit në diell.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë dhe në zonën e dekoltesë
pas ekspozimit në diell.
Për një efekt më intensiv, aplikoni një shtresë të trashë, liheni për rreth 5 minuta dhe tepricën e balsamit hiqeni nëpërmjet një pambuku.

Përbërësit

Aqua/Water/Eau,
Cyclopentasiloxane, Cyclohexasilocane, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Citric Acid, Sodium Hyaluronate, Tetrasodium Edta, Gardenia Taitensis Flower, Tocopherol, Biosacchairide Gum-1, Pentylene Glycol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Acetyl Hexapeptide-1, Dextran, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Parfum/Fragrance