[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

omega 9

Showing all 11 results

Paradox Omega Babies

Suplement ushqimor me omega-3-6-9 për bebe nga 6 muajsh e sipër Flakon x 105 ml
1,365.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Linum Emollient Plus egzema Soothing Moisturizing Cream

Krem hidratues dhe zbutës për fytyrën, i përshtatshëm për lëkurë të thatë, shume të thatë dhe atopike. 50 ml
2,050.00 L 1,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris E Emollient Barrier Cream

Krem zbutës për fytyrën dhe trupin për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 75 ml
2,390.00 L 1,912.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris E Special Lipid-Replenishing Cream

Krem hidratues për kujdesin e përditshëm të lëkurës së thatë, shumë të thatë dhe me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 75 ml
2,390.00 L 1,912.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris E Hydrating Lipid-Replenishing Body Balm

Balsam trupi hidratues për kujdesin e përditshëm të lëkurës së thatë. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 190 ml
2,890.00 L 2,312.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Hydrain 3 Regenerating Anti-Wrinkle Night Cream

Krem nate rigjenerues me efekt anti-rrudhë. 55 g
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Synergy Omega-3-6-9 1300 mg

Suplement ushqimor me acidet yndyrore omega-3, omega-6 & omega-9 Paketim x 60 kapsula
1,560.00 L 1,326.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Rilastil Xerolact Cleansing Oil

Vaj pastrues për lëkurë të thatë me tendencë atopike 200 ml
1,250.00 L 1,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Sunissime Rehidrating Repairing Balm Global Anti-Aging

Balsam riparues dhe hidratues, për aplikim pas ekspozimit në diell. 40 ml
3,500.00 L 2,975.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Sunissime Rehidrating Repairing Milk Global Anti-Aging

Qumësht trupi riparues dhe hidratues, për aplikim pas ekspozimit në diell. 150ml
3,500.00 L 2,975.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vitabiotics Omega 3-6-9

Integrator me omega 3,6 dhe 9 60 kapsula
1,950.00 L 1,657.50 L -15%
Shtoje në shportë