info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

balsam

Showing 1–20 of 59 results

Ofertë!
-10%

Filorga Nutri-Filler Lips

Balsam hidratues dhe volumizues për buzët 4 g
3,230.00 L 2,907.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Hydra-Filler Pro-Youth Moisturizer Care

Formulim hidratues & anti-age për lëkurë gjithnjë të re 50 ml
8,270.00 L 7,443.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Time-Filler Mat

Krem-xhel me veprim anti-rrudhë absolut për lëkurë normale mikse 50 ml
7,500.00 L 6,750.00 L -10%
Shtoje në shportë

Uriage Bariéderm Cica-Lèvres Baume Protecteur

Përkujdesje ushqyese dhe riparuese për zonën e buzëve. 15 ml
970.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Xémose Baume Oléo-Apaisant Anti-Grattage

Balsam hidratues me veprim qetësues për lëkurën e thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 200 ml
2,550.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Topicrem Baume Emollient visage et corps

Balsam zbutës dhe ushqyes për fytyrën dhe trupin 200 ml
2,300.00 L 1,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Topicrem DA Baume Emollient + Gel Nettoyant

Set me çmim promocional për kujdesin për lëkurën me dermatit atopik 500 ml, 500 ml
3,800.00 L 3,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Jowaé Baume Nourrissant Apaisant

Përkujdesje hidratuese intensive për trupin, formuluar për lëkurë të thatë. 200 ml
2,070.00 L 1,552.50 L -25%
Shtoje në shportë

Jowaé Baume Lèvres Nourrissant

Përkujdesje ushqyese dhe zbutëse, formuluar specifikisht për buzët. 4 g
510.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Jowaé Baume Hydratant Protecteur

Balsam mbrojtës dhe ushqyes për trupin dhe fytyrën, për të rritur dhe fëmijë nga mosha 3 vjeç. 125 ml
1,800.00 L 1,350.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Jowaé Baume Réparateur Apaisant

Balsam ushqyes dhe riparues për trupin dhe fytyrën, për të rritur dhe fëmijë nga mosha 3 vjeç. 40 ml
1,030.00 L 772.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Body Baume Fondant Hydratant

Hidratues intensiv për trupin për lëkurë të thatë. Teskturë e plotë. 250 ml
3,200.00 L 2,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Trixera Nutrition Baume Nutri-Fluide

Përkujdesje hidratuese dhe ushqyese e përditshme për lëkurën e thatë dhe shumë të thatë. Për të gjithë familjen. 400ml
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène DermAbsolu Baume Nuit Reconfortant

Trajtim nate rigjenerues, hidratues dhe korrigjues i shenjave të moshës. 40 ml
6,200.00 L 4,960.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Lèvres Cicalfate Baume Réparateur

Balsam riparues dhe hidratues për zonën e buzëve. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 10 ml
1,200.00 L 960.00 L -20%
Shtoje në shportë

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M + Lipikar Syndet AP+ Refill

Set me veprim pastrues dhe hidratues, formuluar specifikisht për lëkurat e thata me tendecë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. Cmim promocional. 400ml, 400ml
4,547.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M

Përkujdesje hidratuese intensive dhe ristrukturuese për lëkurë të thatë, me tendencë atopike. Formuluar për bebe, fëmijë, të rritur. 200ml
2,560.00 L 2,176.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Bioderma Atoderm PP Baume Ultra-Nourrisant

Balsam hidratues për trupin dhe fytyrën. I përshtatshëm për lëkura shumë të thata dhe sensitive. 200ml
2,773.00 L 1,663.80 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Bioderma Atoderm Intensive Baume Ultra-Apaisant

Balsam hidratues për trupin dhe fytyrën. I përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe atopike.
3,680.00 L 2,208.00 L -40%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Nuxe Reve de Miel Super Baume Reparateur

Balsam riparues dhe ushqyes me bazë mjalti për lëkurë të thatë 40 ml
2,900.00 L 2,465.00 L -15%
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso