info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 126 results

Ofertë!
-15%

Nuxe Reve de Miel BEE Happy Set

Set hidratues për duart, thonjtë dhe buzët 30 ml, 4 g
1,300.00 L 1,105.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Topicrem Ultra-Moisturizing Lip Balm

Hidraton, ushqen dhe riparon buzët e thata dhe të dëmtuara 5 g
800.00 L 560.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Topicrem DA Baume Emollient

Balsam hidratues dhe ushqyes për lëkurën e thatë atopike 75 ml
1,100.00 L 770.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Repair Repairing Conditioner

Balsam riparues për flokë të dobët dhe të dëmtuar 175 ml
1,990.00 L 1,393.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto Softness Conditioner

Balsam që zbut dhe lehtëson krehjen e flokëve tuaja 175 ml
1,980.00 L 1,386.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Xeracalm Nutrition Moisturizing Balm

Balsam ushqyes dhe hidratues për lëkurën e thatë dhe të ndjeshme 400 ml
3,300.00 L 2,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Lierac Sunissime After Sun Face Balm

Balsam anti-age pas ekspozimit në diell 40 ml
3,500.00 L 2,450.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Sweet Lemon Moisturizing Lip Stick

Stik që hidraton dhe zbut buzët tuaja 4 g
1,100.00 L 880.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Nuxe Sweet Lemon Moisturizing Lip Balm

Balsam që hidraton dhe zbut buzët tuaja 15 g
1,900.00 L 1,520.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris M Maternity Tocoreduct Forte

Balsam që pakëson strijat dhe shenjat në lëkurë pas lindjes 75 ml
3,090.00 L 2,472.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Skincode Essentials 24h De-Stress Cica Balm

Formulim hidratues për lëkurë të dehidratuar, të thatë dhe të irrituar 50 ml
5,380.00 L 4,304.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Shots Vitamin C Antiox

Balsam me vitaminë C, me efekt të fuqishëm antioksidues 20 ml
5,850.00 L 4,680.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Novexpert Renew Your Skin Duo Set

Set promocional për fytyrën dhe buzët. Zgjedhja e duhur për lëkurë të pastër dhe buzë të hidratuara 60 ml, 8 ml
3,300.00 L 2,475.00 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Novexpert Journey to the Heart of Hyaluronic Acid Set

Një rutinë me acid hialuronik për lëkurë të dehidratuar dhe me rrudha Cmim promocional 50 ml, 40 ml, 30 ml, 8 ml
9,970.00 L 7,477.50 L -25%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Lip Supreme Balm Set

Set special me efekt të menjëhershëm hidratimi në buzë dhe fytyrë Blini Lip Supreme Balm 4.5 ml dhe përfitoni falas 5 ampula Flash
3,380.00 L 2,704.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe the Iconics Gift Set

Set për përkujdesjen e përditshme të lëkurës tuaj 50 ml, 30 ml, 15 g  
4,700.00 L 3,995.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Pink Fever Set

Set hidratues, me nota të ëmbla, për përkujdesjen ndaj fytyrës 50 ml, 100 ml, 15 g
4,000.00 L 3,400.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Klorane Detox Conditioner with Organic Aquatic Mint

Balsam me mente që mbron flokët dhe i bën ata të krihen me lehtësi 150 ml
1,600.00 L 1,280.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Phyto PhytoColor Radiance Reviving Conditioner

Balsam që ruan shkëlqimin e flokëve për një kohë më të gjatë 175 ml
1,990.00 L 1,393.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Triderm Proxera Stick Lip Balm

Stik hidratues për buzë të thata  4.5 ml  
1,040.00 L 832.00 L -20%
Shtoje në shportë