info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Mëposhtë shfaqen të 24 rezultatet.

Avene Couvrance Beautifying Lip Balm

Balsam me ngjyrë ushqyes dhe zbutës për buzët

3 g

L2,800.00
Zgjidh opsionet

Avene TriXera Nutrition Nutri-Fluid Balm

Balsam ushqyes për lëkurë të ndjeshme e të thatë

400 ml

L3,200.00
Shto në shportë

Bioscalin Physiogenina Balsamo Fortificante

Balsam për flokë të dobët me tendecë rënie

L1,560.00
Shto në shportë

Bioscalin Trico Age Balsamo Rinforzante Anti-Eta 45+

Balsam forcues për femra mbi 45 vjeç
150ml

L1,870.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s Daily diaper cream

Dr. Brown’s kremi i ndërrimit 118ml

L1,710.00
Shto në shportë

Dr. Brown’s Nutritive baby balm

Dr. Brown’s balsam ushqyes për foshnje 56gr

L1,930.00
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Perfection BB Beauty Balm SPF 20

Balsam hidratues me SPF 20
50 ml

L4,700.00 L3,760.00 -20%
Shto në shportë
Ulje!
-20%

DR.Grandel Timeless Retinol Balm

Balsam korrigjues intensiv i rrudhave
50 ml

L9,500.00 L7,600.00 -20%
Shto në shportë

Elancyl Nourishing Balm

Balsam ushqyes për lëkurën e trupit
200 ml

L2,600.00
Shto në shportë

Korff Sun Secret After Sun Balm

Balsam ushqyes dhe rigjenerues pas
ekspozimit në diell
150ml

L3,500.00
Shto në shportë

La Roche Posay Cicaplast Baume B5

Balsam me veti zbutëse riparuese dhe qetësuese të irritimeve
Fytyrë, trup dhe buzë

L1,700.00L2,300.00
Zgjidh opsionet

La Roche Posay Cicaplast Soothing Repairing Balm SPF 50+

Balsam zbutës
qetësues dhe mbrojtës nga hiperpigmentimi për lëkurë të ndjeshme e të dobësuar
40 ml

L2,000.00
Shto në shportë

La Roche Posay Lipikar AP Lipo-Replenishing Balm

Balsam për lëkurë
të thatë, shumë të thatë dhe atopike
400ml

L2,500.00L3,500.00
Zgjidh opsionet

La Roche Posay Lipikar AP+ Baume + Lipikar Syndet AP + 70% Off

Balsam ushqyes për lëkurë të thatë dhe atopike
400ml
+ Xhel-krem larës për lëkurë të thatë dhe atopike
400 ml

L4,250.00
Shto në shportë

Lierac Double Cleansing Balm in Oil

Pastrues vajor për lëkurë të thatë
120ml

L2,750.00
Shto në shportë

Lierac Homme After Shave Soothing Balm

Balsam zbutës pas rrojes për meshkuj
75 ml

L3,530.00
Shto në shportë

Lierac Homme Ultra Moisturizing Conforting Balm

Balsam ushqyes për
fytyrën për meshkuj
50ml

L4,790.00
Shto në shportë

Lierac Hydragenist Moisturizing Rescue Balm

Balsam ushqyes për lëkurë të thatë
50ml

L6,350.00
Shto në shportë

Lierac Hydragenist SOS Rescue Oxygenating Balm

Balsam hidratues dhe oksigjenues për lëkurë të dehidratuar
50ml

L6,350.00
Shto në shportë

Lierac Man Ultra Hydratant Balm

Balsam hidratues për meshkuj për lëkurë të thatë
50ml

L4,790.00
Shto në shportë

Lierac Sunissime Rehidrating Repairing Balm Global Anti-Aging

Balsam riparues dhe hidratues, për aplikim pas ekspozimit në diell.
40 ml

L3,500.00
Shto në shportë

Phyto Phytodefrisant Botanical Straightening Balm

Balsam zbutës
100ml

L2,680.00
Shto në shportë

Vichy Dercos Regenerating Thickening Balm

Balsam rigjenerues për flokë të dobët dhe të rrallë
150 ml

L2,500.00
Shto në shportë

Vichy Soothing After Shave Balm

Balsam pas rrojes
për meshkuj
75ml

L3,400.00
Shto në shportë