[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

omega 3

Showing 1–20 of 58 results

Ofertë!
-20%

Haliborange Omega-3 & Multivitamins Softies

Karamele të përtypshme me multivitamina dhe omega-3 për fëmijë 3-12 vjeç 30 karamele gomoze me shije portokalli
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë

Neuralta Brain Power Omega-3

Suplement ushqimor që përmirëson funksionin e sistemit nervor Kuti x 30 kapsula
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Nutrigen Omega shurup

Shurup me omega-3, vitamina dhe minerale Flakon x 200 ml
1,890.00 L
Shtoje në shportë

Neo Kids Omega-3 DHA Shurup

Shurup me omega-3 dhe shije luleshtrydhe për fëmijë Flakon 150 ml
2,000.00 L
Shtoje në shportë

Immitec Omega-3 Vitamin D3

Suplement ushqimor me omega-3, me një sërë benefitesh për organizmin Kuti x 60 kapsula
2,260.00 L
Shtoje në shportë

Honor Honomega 1000 mg

Suplement ushqimor me omega-3 për të rritur Kuti x 30 kapsula
1,380.00 L
Shtoje në shportë
Gensan Omega 3 FarmaOn

Gensan Omega-3

Suplement ushqimor me omega-3, për një mirëqenie të përgjithshme Kuti x 90 kapsula
5,400.00 L
Shtoje në shportë

Paradox Omega Babies

Suplement ushqimor me omega-3-6-9 për bebe nga 6 muajsh e sipër Flakon x 105 ml
1,365.00 L
Shtoje në shportë

Omigan Omega-3 solucion oral

Suplement ushqimor me vitamina dhe omega-3 për fëmijë sa më të shëndetshëm Flakon x 150 ml
1,600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Omegor Mega-3

Suplement ushqimor me acide yndyrore omega-3 Kuti x 90 kapsula
1,800.00 L 1,530.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Linum Emollient Plus egzema Soothing Moisturizing Cream

Krem hidratues dhe zbutës për fytyrën, i përshtatshëm për lëkurë të thatë, shume të thatë dhe atopike. 50 ml
2,050.00 L 1,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Ordesa Omega Kids Gominolas

Suplement ushqimor me omega-3 në formën e tabletave të përtypshme Kuti x 54 tableta të përtypshme
2,500.00 L 2,375.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris E Emollient Barrier Cream

Krem zbutës për fytyrën dhe trupin për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 75 ml
2,390.00 L 1,912.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris E Special Lipid-Replenishing Cream

Krem hidratues për kujdesin e përditshëm të lëkurës së thatë, shumë të thatë dhe me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 75 ml
2,390.00 L 1,912.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris E Hydrating Lipid-Replenishing Body Balm

Balsam trupi hidratues për kujdesin e përditshëm të lëkurës së thatë. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 190 ml
2,890.00 L 2,312.00 L -20%
Shtoje në shportë

Webber Naturals Omega-3 900 mg

Suplement ushqimor me omega-3 Paketim x 80 kapsula
2,900.00 L
Shtoje në shportë

Webber Naturals Omega-3 with D3

Suplement ushqimor me omega-3 dhe vitaminë D3 Paketim x 50 kapsula
2,790.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Health Aid Pregnazon Complete

Multivitamina për femrat përpara, gjatë dhe pas shtatëzanisë. 60 kapsula
3,380.00 L 2,704.00 L -20%
Shtoje në shportë

Guerriero Gestamam

Suplement ushqimor për nënat gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji Kuti x 30 kapsula + 30 tableta
3,300.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Hydrain 3 Regenerating Anti-Wrinkle Night Cream

Krem nate rigjenerues me efekt anti-rrudhë. 55 g
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë