info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Kategoritë

Showing 1–20 of 106 results

Fissan La Pasta Protezione Delicata con Ossido di Zinco

Pastë fluide me oksid zinku, për parandalimin e skuqjeve dhe irritimeve në zonën e ndërrimit të pelenave 150 ml
716.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Sesderma Azelac RU Luminous Fluid

Fluid depigmentues dhe mbrojtës, për çdo tip lëkure 50 ml
4,800.00 L 3,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Sesderma C-Vit Radiance Glowing Fluid

Fluid anti-rrudhë, antioksidant dhe zbardhues 50 ml
5,000.00 L 4,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Defence Tolerance AR+ Intensive Anti-Redness Treatment

Trajtim zbutës dhe riparues për lëkurë kuperoze 40 ml
2,250.00 L 1,912.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Bionike Triderm Sapone di Marsiglia

Sapun i lëngshëm që pastron dhe lëkurën më sensitive 250 ml
1,150.00 L 977.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Sun No Shine Face Fluid SPF50

Fluid mbrojtës për fytyrën normale në mikse 50 ml
1,950.00 L 1,365.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Defence Sun No Shine Face Fluid SPF30

Fluid mbrojtës për fytyrën normale në mikse 50 ml
1,950.00 L 1,365.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avene Cleanance Women Soin Jour Teinte SPF30

Trajtim korrigjues dhe mbulues per aknet 40 ml
3,200.00 L 2,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Froika Sunscreen Hydrating Fluid SPF50+

Fluid hidratues dhe mbrojtës për fytyrën dhe trupin 250 ml
4,800.00 L 4,080.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Noreva Actipur Soin Solaire Anti-imperfections Teinte SPF50+

Mbrojtës me pigment, që korrigjon dhe fsheh imperfeksionet e lëkurës 30 ml
3,000.00 L 2,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Noreva Actipur Expert Sensi+

Fluid që trajton aknet dhe imperfeksionet e lëkurës 40 ml
2,400.00 L 1,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Germaine de Capuccini Timexpert Sun Live the Sun

Set me produkte që mbrojnë fytyrën nga dielli dhe riparojnë dëmtimet e shkaktuara prej tij në lëkurë 50 ml, 50 ml
5,500.00 L 4,400.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Capital Soleil SPF 50+ UV-Age Daily

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit dhe korrigjuese e shenjave të moshës. Formuluar për lëkurë të ndjeshme. 40ml
3,100.00 L 2,635.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Babe Sunscreen 50+ Super Fluid Color

Fluid me ngjyrë që ofron mbrojtje maksimale ndaj rrezatimit diellor 50 ml
2,990.00 L 1,495.00 L -50%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Vichy Capital Soleil UV-Age Daily SPF 50+ Tinted

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit dhe korrigjuese e shenjave të moshës. Formuluar për lëkurë të ndjeshme. Pigment natyral. 40 ml
3,100.00 L 2,635.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Isispharma Uveblock SPF50+ Invisible Fluid

Fluid i lehtë, i padukshëm për mbrojtje të lartë ndaj diellit 40 ml
2,100.00 L 1,785.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Novexpert Zn Purifying Fluid

Fluid hidratues për lëkurat mikse në të yndyrshme 30 ml
3,250.00 L 2,762.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Filorga Skin-Unify Radiance Illuminating Perfecting Fluid

Fluid hidratues dhe trajtues i cili ndihmon në njëtrajtësimin e lëkurës dhe reduktimin e njollave të errëta. 50 ml
5,100.00 L 4,335.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Filorga Lift-Structure Radiance Tinted Ultra-Lifting Fluid

Fluid me pigment të lehtë dhe efekt anti-rrudhë. 50 ml
11,400.00 L 9,690.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Filorga Age-Purify Double-Correction Fluid

Fluid me efekt korrigjues kundër rrudhave dhe imperfeksioneve. 50 ml
9,940.00 L 8,449.00 L -15%
Shtoje në shportë