info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

fluid

Showing 1–20 of 83 results

Ofertë!
-15%

Lierac Arkésin Nutri-Densifying Night Fluid

Fluid nate, i cili korrigjon shenjat e menopauzës: tharjen e lëkurës dhe humbjen e elasticitetit. Për fytyrën dhe qafën. 50 ml
4,640.00 L 3,944.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Jowae Balancing Mattifying Fluid

Fluid hidratues me efekt mat, i përshtatshëm për lëkurë mikse në të yndyrshme. 40 ml
1,680.00 L 1,428.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Bionike Aknet Sun SPF 50+

Mbrojtje e lartë ndaj diellit SPF 50+ për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 50 ml
1,750.00 L 1,225.00 L -30%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Timexpert Sun Anti-Ageing Protective Fluid SPF 50

Fluid me faktor mbrojtës dhe efekt anti-rrudhë. 50 ml
4,500.00 L 4,050.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Timexpert Sun Summer Kit

Set mbrojtës dhe hidratues për fytyrën dhe buzët. 50 ml, 15 ml
5,500.00 L 4,950.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Timexpert Sun Summer Kit

Set mbrojtës dhe hidratues për fytyrën dhe trupin. 50 ml, 200 ml
6,000.00 L 5,400.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Timexpert Sun Summer Kit

Set mbrojtës dhe hidratues për fytyrën dhe buzët. 50 ml, 15 ml
5,500.00 L 4,950.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Purexpert Refiner Essence Normal / Combination Exfoliating Fluid

Tonik eksfoljues për lëkurë të kombinuar. 200 ml
4,000.00 L 3,600.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Germaine de Capuccini Purexpert Refiner Essence Oily Skin Exfoliating Fluid

Tonik eksfoljues me acid salicilik specifik për lëkurë të yndyrshme. 200 ml
4,000.00 L 3,600.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-25%

Korff Cure Make Up Fluid Fondation Lifting Effect

Fondotintë fluide me efekt lifting. 30 ml
2,865.00 L4,095.00 L
Përzgjidhni mundësi

Canova Reoxall 100S Photoprotection Fluid

Fluid mbrojtës ndaj diellit, i përshtatshëm për lëkurë delikate dhe reaktive. 50 ml
4,620.00 L
Shtoje në shportë

Aesthetico Suncare Sensitive Fluid SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit në trajtë fluide. 100 ml
5,990.00 L
Shtoje në shportë

Chicco Body Lotion 0 M+

Fluid hidratues për trupin, për bebe që nga lindja. 200 ml
430.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Neovisage Foundation SPF 50+

Fondotintë hidratuese me faktor të lartë mbrojtës. 30 ml
2,977.00 L 2,381.60 L -20%
Përzgjidhni mundësi

NEUTROGENA HYDRO BOOST URBAN PROTECT FACE FLUID

Fluid hidratues për fytyrën me mbrojtje nga dielli SPF 25 + 50 ml
1,790.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariésun Fluide Matifiant SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit me efekt matifikues, për lëkurë mikse dhe të yndyrshme. 50 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Uriage Bariésun Spray Invisible SPF 50+

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit me teksturë fluide, për fytyrën dhe trupin. 200 ml
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Pharmaceris F Protective-Corrective Fluid Foundation SPF 50

Fondotintë fluide me veti mbrojtëse dhe korrigjuese, për çdo lloj lëkure, e pranishme në 3 nuanca. 30 ml
3,490.00 L 2,792.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Pharmaceris F Mattifying Fluid Foundation Pore Refining SPF 25

Fondotintë fluide me efekt mat për lëkurë mikse dhe të yndyrshme, me tendencë akneike. 30 ml
2,312.00 L2,392.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

Pharmaceris F Mild Fluid Foundation SPF 20

Fondotintë fluide, e përshtatshmë për çdo lloj lëkure, e pranishme në 3 nuanca. 30 ml
2,790.00 L 2,232.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping