info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Redermic C Dry Skin

Çmimi:6,040.00 L 5,134.00 L -15%

Krem kundër
rrudhave për lëkurë të thatë
40ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Formulim me kombinim të vitaminës C me acidin hialuronik dhe manozën.
Zbut rrudhat, parandalon formimin e rrudhave të reja duke mbrojtur lëkurën nga radikalet e lira e duke vonuar fenomenin e plakjes së lëkurës.
Zbut lëkurën, i jep një pamje të rregullt dhe nuk lë ndjesi të yndyrshme.
Pakëson skuqjen e lëkurës dhe i jep një ndjesi komforti.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në fytyrë.

Përbërësit

Aqua, dimethicone,
isocetyl stearate,
glycerin, mannose,
ascorbic acid, caprylic triglyceride, butylene glycol, sucrose tristearate, potassium hidroxide, sodium styrene, polymethilsilsesquioxane, steareth-10, madecassoside,sodium stearoyl glutamate, hydrogenated lecithin.