info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Lipikar Body Milk

Çmimi:2,760.00 L 2,346.00 L -15%

Qumësht ushqyes trupi për lëkurë të thatë
400ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

,

Skin Type

, ,

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim në trajtë qumështi, i përshtatshëm për të gjithë familjen (bebe, femijë, të rritur). Kombinimi i gjalpit shea me ujin termal La Roche e bën këtë formulim të ketë veti ushqyese dhe zbutëse për lëkurat e thata dhe ekzematike.
Niacinamidi, gjithashtu i pranishëm në këtë formulim bën që lëkura të rifitojë elasticitetin, butësinë dhe rehatinë e saj.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
Pa parabene. Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet një herë në ditë në lëkurën e pastruar paraprakisht.

Përbërësit

AQUA /WATER, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER, GLYCERIN,SORBITAN STEARATE,PARAFFINUM LIQUIDUM / MINERAL OIL
NIACINAMIDE
BRASSICA CAMPESTRIS OLEIFERA OIL / RAPESEED SEED OIL
ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE
DIMETHICONE
CERA ALBA / BEESWAX
SORBITAN TRISTEARATE
CARBOMER
SODIUM HYDROXIDE
POLOXAMER 338
AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE
DISODIUM EDTA
SUCROSE
COCOATE
CAPRYLYL GLYCOL
CITRIC ACID
T-BUTYL ALCOHOL
CETYL
PALMITATE
BHT
PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL
HYDROXYHYDROCINNAMATE
CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE
PARFUM / FRAGRANCE