info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing 1–20 of 572 results

Ofertë!
-20%

Embryolisse Lotion Micellaire

Solucion micelar për heqjen e make-up-it 250 ml
1,300.00 L 1,040.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Donna Life Intimate Hygiene Soothing

Detergjent intim me veprim qetësues dhe pH 4.5 250 ml
950.00 L 807.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Donna Life Intimate Hygiene Refreshing Action

Detergjent intim me veprim freskues dhe pH 4.5 250 ml
890.00 L 756.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Donna Life Pocket Drinks

Suplement ushqimor për mirëqënien e rrugëve urinare 16 bustina
1,840.00 L 1,564.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Aloe Fresh Spray Alito Fresco

Spraj që parandalon aromën e keqe të gojës 15 ml
700.00 L 595.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Esi Melatonin Pura Junior

Suplement ushqimor që ndihmon fëmijët të flenë gjumë 40 ml
690.00 L 586.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Uriage Promo Set Special Price

Set promocional për hidratimin e lëkurës dhe rikthimin e shkëlqimit Çmim promocional 40 ml, 100 ml, 50 ml
5,550.00 L 4,717.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

MartiDerm Sun Care Bronze Body Spray SPF30

Spraj për trupin me veprim nxirës dhe mbrojtës 155 ml
4,940.00 L 3,952.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Renu MultiPlus Solution

Solucion pastrues për lentet e kontaktit
450.00 L1,170.00 L
Përzgjidhni mundësi

Salvia Dezinfektant Natyror kundër Mushkonjave

Locion që mbron nga pickimet e mushkonjave 100 ml
570.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-30%

Kin Fresh Mouth Spray

Spraj që parandalon aromën e keqe të gojës 10 ml
550.00 L 385.00 L -30%
Shtoje në shportë

Nutrileya Nutridef Propoli Spray

Spraj për fytin me efekt emolient dhe zbutës 30 ml
1,150.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Neo Kids Good Trip

Suplement ushqimor që pakëson marramendjen dhe të vjellat gjatë udhëtimeve 7  flakonë
2,000.00 L 1,600.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Bionike Defence Sun Baby & Kid Spray

Spraj transparent mbrojtës për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve mbi 3 vjeç 200 ml
3,650.00 L 2,190.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-50%

Rilastil Baby Transparent Spray Wet Skin

Spraj mbrojtës transparent, ideal për lëkurën e ndjeshme dhe delikate te foshnjeve tuaja 200 ml
3,360.00 L 1,680.00 L -50%
Shtoje në shportë

Concilium Bioma Care Micellar Make-up Cleansing Lotion

Solucion micelar për pastrimin e make-up-it 250 ml
1,470.00 L
Shtoje në shportë

BetterYou DLux D+ K2 3000UI-75mcg Oral Spray

Formulim në formë spraji për kocka të shëndetshme dhe imunitet të fortë 15 ml
1,880.00 L
Shtoje në shportë

Beemy Honey Propolis Junior Spray

Spraj me propolis, pa alkool, për fytin 20 ml
1,150.00 L
Shtoje në shportë

B2 Pharma Neurodine ACT Vials

Suplement ushqimor me ndikim shumë të rëndësishëm në sistemin nociceptiv 12 flakonë
3,150.00 L
Shtoje në shportë

PromoPharma Astrape Vials

Suplement ushqimor që rrit imunitetin dhe pakëson lodhjen 10 flakonë
2,210.00 L
Shtoje në shportë