info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

solucion

Showing 1–20 of 255 results

Ofertë!
-15%

Nuxe Prodigieuse Boost crème gel Multi-Correction + Very Rose Eau Micellaire Apaisante 3 en 1

Set për përkujdesjen e fytyrës
4,700.00 L 3,995.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Nuxe Pack Voyage Best Of Collection

Set udhëtimi me produkte për duart, buzët dhe fytyrën
6,900.00 L 5,865.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Aqua Intense Spray

Spraj hidratues për fytyrën për përdorim gjatë gjithë ditës 100 ml
2,790.00 L 2,511.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-40%

Rilastil Sun System Lotion SPF 15

Përkujdesje mbrojtëse për trupin me faktor 15. 100 ml
2,400.00 L 1,440.00 L -40%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Daily Care Toner

Tonik me efekt pastrues dhe ngushtues të poreve. 250 ml
2,000.00 L 1,800.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Daily Care Promo Limited Edition

Përkujdesje pastruese dhe trajtuese, formuluar specifikisht për lëkurë mikse dhe të yndyrshme. Çmim promocional. 250 ml, 250 ml
2,100.00 L 1,890.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Oxygen-Peel Lotion

Locion me veprim peeling për një lëkurë të re, me shkëlqim dhe pa rrudha 150 ml
4,920.00 L 4,428.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Global-Repair Essence

Locion riparues dhe anti-rrudhë 150 ml
10,070.00 L 9,063.00 L -10%
Shtoje në shportë

Filorga NCEF-Essence Supreme Multi-correction Lotion

Locion hidratues dhe korrigjues 150 ml
5,424.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga C-Recover Radiance Booster Concentrate

Serum me vitaminë C për fytyrën 3 flakone x 10 ml
7,490.00 L 6,741.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Filorga Anti-Aging Micellar Solution

Solucion micelar për pastrimin e fytyrës 400 ml
2,710.00 L 2,439.00 L -10%
Shtoje në shportë

Uriage Démaquillant Yeux Waterproof

Përkujdesje pastruese për sytë. 100 ml
1,711.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Déodorant Puissance 3

Antiperspirant specifik për lëkurën e ndjeshme. Format roll-on. 50 ml
1,290.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Eau Micellaire Thermale Peaux Mixtes À Grasses

Ujë mishelar pastrues për lëkurën mikse dhe të yndyrshme 250 ml
1,320.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Eau Micellaire Thermale Peaux Normales À Sèches

Ujë mishelar pastrues për lëkurën normale dhe të thatë 250 ml
1,320.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Eau Micellaire Thermale Peaux Sensibles

Ujë mishelar pastrues për lëkurën e ndjeshme 250 ml
1,320.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Eau Thermale

Ujë termal me veti hidratuese dhe qetësuese për fytyrën dhe trupin.
930.00 L1,330.00 L
Përzgjidhni mundësi

Uriage Bariéderm Cica-spray Asséchant Réparateur Au Cuivre-Zinc

Përkujdesje riparuese dhe qetësuese e irritimeve. Format spraj. 100 ml
1,250.00 L
Shtoje në shportë

Uriage Xémose Brume Sos Anti-Grattage

Spray qetësues me veprim të menjëhershëm për lëkurën shumë të thatë me tendencë atopike. Për bebe, fëmijë dhe të rritur. 200 ml
2,550.00 L
Shtoje në shportë

Frezyderm Chamomile Bath

Locion qetësues për banjë, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të irrituar. 200 ml
1,545.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso