[email protected]

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

  • OFERTAT E PRANVERËS | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzi, me kartë debiti/krediti ose me këste

Kategoritë

niacinamid

Showing all 15 results

Ofertë!
-15%

Now Niacinamide 500 mg No Flush

Suplement ushqimor me niacinë Kuti x 90 kapsula
1,700.00 L 1,445.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Purifying NC-DG

Serum me niacinamide për lëkurë të yndyrshme dhe akneike 30 ml
5,810.00 L 4,648.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Blemish Control Serum

Serum eksfoljues AHA, BHA dhe Niacinamide 30 ml
4,350.00 L 3,480.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth-Lab Retinol Reboot Night Cream

Krem nate me retinol me veprim anti-moshë për çdo lëkurë 50 ml
7,040.00 L 5,632.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Toleriane Dermallergo Eye

Hidratues intensiv, qetësues & riparues kundër qeskave në zonën e syve 20 ml
3,070.00 L 2,456.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Neovadiol Meno 5 Bi-Serum

Serum me efekt anti-rrudhë i cili vepron në simptomat e menopauzës në lëkurë. 30 ml
5,700.00 L 4,560.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Effaclar Duo SPF 30

Xhel krem, korrigjues i shenjave dhe mbrojtës nga rrezatimi diellor për lëkurë të yndyrshme dhe akneike 40ml
3,100.00 L 2,480.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Effaclar Duo Unifiant

Xhel krem me ngjyrë për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike 40ml
2,960.00 L 2,368.00 L -20%
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Lipikar Lait

Qumësht ushqyes trupi për lëkurë të thatë 400ml
2,760.00 L 2,208.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Effaclar A.I Target Imperfections Corrector

Korrektor lokal i shenjave dhe parregullsive në fytyrë për lëkurë akneike 15ml
2,460.00 L 1,968.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Lipikar Baume AP+ M

Balsam për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe atopike
2,048.00 L2,696.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Lipikar Baume Light AP+ M

Balsam për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe atopike. 400 ml
3,370.00 L 2,696.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Cicaplast Barrier Repairing Hand Cream

Krem rigjenerues për duart 50ml
1,500.00 L 1,200.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Effaclar Duo Acne Corrective treatment

Xhel krem për lëkurë të ndjeshme, me tendencë akneike 40 ml
2,950.00 L 2,360.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

La Roche Posay Lipikar Cleansing Gel

Xhel larës për lëkurë të thatë dhe atopike 400 ml
2,100.00 L 1,680.00 L -20%
Shtoje në shportë